WADF World Dance Championships HIP-HOP w Libercu (12.12.2021)
I MIEJSCE: Amelia Walenciejczyk - solo Urban Street Dance
I MIEJSCE: Jagoada Przechewka - solo Urban Street Dance
I MIEJSCE: Maciej Szachnowski - solo Urban Street Dance
I MIEJSCE: Antonina Kontecka i Amelia Walenciejczyk - duet Urban Street Dance
I MIEJSCE: Marta Michalska i Jagoda Przechewka - duet Urban Street Dance
II MIEJSCE: Franciszek Tchórzewski - solo Urban Street Dance
II MIEJSCE: Julia Jakubowska i Franciszek Tchórzewski - duet Urban Street Dance
4 miejsce - Julia Jakubowska - solo Urban Street Dance
Mistrzostwa Świata WADF DISCO DANCE Liberec 2021 (10.12.2021)
I MIEJSCE: Hania Smolarczyk solo Urban pop
I MIEJSCE: Oliwia Zytko solo Urban Pop
I MIEJSCE: Zofia Żłobińska solo Urban Pop
I MIEJSCE: Maja Koźlik/Zofia Żłobińska Duet Urban Pop
I MIEJSCE: Natalia Kotarska/Ola Michaluk Duet Urban Pop
I MIEJSCE: Marta Michalska/Jagoda Przechewka/ Oliwia Bogdanowicz Trio Urban Pop
I MIEJSCE: Oliwia Zytko/ Maja Koźlik/ Kasia Gajewska Trio Urban Pop
II MIEJSCE: Piotr Wojciechowski Solo Urban Pop
III MIEJSCE: Natalia Kotarska Solo Urban Pop
III MIEJSCE: Jagoda Przechewka/ Marta Michalska Duet Urban Pop
4 miejsce Jagoda Przechewka Solo Urban Pop
4 miejsce Hania Smolarczyk/Agnieszka Altman Duet Urban Pop
5 miejsce Katarzyna Gajewska Solo Urban Pop
7 miejsce Marta Michalska Solo Urban Pop
Mistrzostwa Polski WADF Płock 2021 (12-14.11.2021)
I MIEJSCE: Trio Urban Pop: Oliwia Zytko, Maja Koźlik, Kasia Gajewska
II MIEJSCE: Mini formacja Urban Pop 3D1
II MIEJSCE: Solo Urban Pop: Hanna Smolarczyk
II MIEJSCE: Duet Urban Street: Tamara Włodarz i Maciek Szachnowski
III MIEJSCE: Trio Urban pop: Marta Michalska, Jagoda Przechewka, Oliwia Bogdanowicz
III MIEJSCE: Duet Urban Pop: Kasia Gajewska i Mateusz Karkut
5 miejsce Solo Urban Pop: Mateusz Karkut
5 miejsce Solo Urban Street: Tamara Włodarz
6 miejsce Solo Urban Pop: Dawid Szuber
6 miejsce Solo Urban Street: Maciej Szachnowski
6 miejsce Duet Urban Pop: Antonina Kontecka i Amelia Walenciejczyk
Mistrzostwa Europy IDO HIP-HOP IDO (BRZEG DOLNY 9.09.2021)
II MIEJSCE: Mini Kids Duos Lena Karbowska i Nela Karbowska
III MIEJSCE: solo Mini Kids Lena Karbowska!
4 miejsce: SOLO MINI KIDS Nela Karbowska!
Mistrzostwa Polski IDO Disco Dance - WARSZAWA (4-6.06.2021)
I MIEJSCE: Piotr Wojciechowski- solo Disco Dance Mini Kids
II MIEJSCE: Mateusz Karkut - solo Disco Dance Junior
4 miejsce - Dawid Szuber -solo Disco Dance junior
4 miejsce- Kasia Gajewska i Mateusz Karkut duet Disco Dance junior
5 miejsce - 3D1 formacja Disco Show Jungle
5 miejsce -3D7 formacja Disco Dance
1/2 finału Oliwia Zytko solo Disco Dance
1/2 finału 3D1 mini formacja Disco Dance
MISTRZOSTWA POLSKI WADF DISCO SHOW - JELENIA GÓRA 14-16.05.2021
2. miejsce - 3D1 | urban popdance fusion show showcases juniorzy MP WADF
3. miejsce - 3D2 | urban streetdance fusion show showcases dzieci MP WADF
MISTRZOSTWA POLSKI IDO HIP-HOP - RASZYN (15-16.05.2021)
1 miejsce - Nela Karbowska Hip Hop solo dzieci młodsze
1 miejsce - Nela Karbowska i Lena Karbowska Hip Hop duet dzieci młodsze
3 miejsce - Lena Karbowska Hip Hop solo dzieci młodsze
3 miejsce - MamaDad formacja Hip Hop dorośli
MISTRZOSTWA POLSKI WADF - JELENIA GÓRA 6-7.02.2021 (2020!)
Mistrzostwa WADF Disco Dance!
I MIEJSCE: Piotr Wojciechowski solo DD
I MIEJSCE: Mateusz Karkut solo DD
I MIEJSCE: Jagoda Przechewka solo DD
I MIEJSCE: Katarzyna Gajewska/ Mateusz Karkut duet DD
I MIEJSCE: Marta Michalska/Jagoda Przechewka duet DD
I MIEJSCE: Marta Michalska/ Jagoda Przechewka/ Oliwia Bogdanowicz trio DD
I MIEJSCE: Oliwia Zytko/ Katarzyna Gajewska/ Maja Koźlik trio DD
II MIEJSCE: Oliwia Zytko solo DD
II MIEJSCE: Natalia Kotarska solo DD
II MIEJSCE: Lena Karbowska solo DD
II MIEJSCE: Maja Koźlik/ Antosia Kontecka duet DD
II MIEJSCE: Zosia Żłobińska/ Amelia Górecka/ Wiktoria Grinkowska trio DD
III MIEJSCE: Mini formacja 3D1
III MIEJSCE: Hania Smolarczyk solo DD
III MIEJSCE: Dorota Stolaś solo DD
III MIEJSCE: Dorota Stolaś/Natalia Kotarska duet DD
III MIEJSCE: Zosia Żłobińska/ Wiktoria Gronkowska duet DD
4 miejsce Dawid Szuber solo DD
4 miejsce Marta Michalska solo DD
4 miejsce Magda Trela/Zuzia Wasiak duet DD
4 miejsce Agata Łakota/Ameli Romanow duet DD
5 miejsce Martyna Sowa solo DD
5 miejsce Agnieszka Altman/Hania Smolarczyk duet DD
6 miejsce Martyna Sowa/Ola Goraczek duet DD
6 miejsce Oliwia Bogdanowicz solo DD
7 miejsce Ola Goraczek solo DD
Mistrzostwa WADF Hip-Hop
I MIEJSCE: Julia Jakubowska solo HH
II MIEJSCE: amara Włodarz/Julia Jakubowska duet HH
II MIEJSCE: Tamara Włodarz/Maciej Szachnowski/ Franek Tchórzewski trio
III MIEJSCE: Nela Karbowska solo HH
III MIEJSCE: Ula Stelmach/Natalia Kotarska/ Emilia Górska trio hip hop
4 miejsce Maciej Szachnowski solo Hh
5 miejsce Maciej Szachnowski/Franek Tchórzewski duet HH
Mistrzostwa Świata PŁOCK 11-13 października 2019r.
WADF World Championship Artistic Dance 2019
I Miejsce Urban Street Dance Trio Juveniles:
Franciszek Tchórzewski
Tamara Włodarz
Maciej Szachnowski
I Miejsce Urban Pop Dance Trio Juveniles:
Marta Michalska
Jagoda Przechewka
Amelia Romanow
II Miejsce Urban Street Dance Trio Juniors:
Aleksandra Nehring
Amelia Walenciejczyk
Nina Rojewska
II Miejsce Urban Pop Dance Trio Juniors:
Oliwia Zytko
Maja Koźlik
Katarzyna Gajewska
II Miejsce Urban Street Solo Male:
Maciej Szachnowski
II Miejsce Urban Pop Solo Male:
Mateusz Karkut
IV miejsce Urban Pop Solo Male:
Dawid Szuber
V Miejsce Urban Street Duos Juveniles
Tamara Włodarz
Franciszek Tchórzewski
V Miejsce Urban Pop Mini Formacja 3D1
VI Miejsce Urban Street Solo Male:
Franciszek Tchórzewski
17.11.2019r. w Czeskim Libercu odbyły się Mistrzostwa Europy w Federacji WADF
Urban Pop Dance Solo Male:
I Miejsce - Dawid Szuber
III Miejsce - Mateusz Karkut
Urban Pop Dance Duos:
I Miejsce - Katarzyna Gajewska & Mateusz Karkut
II Miejsce- Oliwia Zytko & Maja Koźlik
III Miejsce - Marta Burns & Dawid Szuber
Urban Pop Dance Trio:
I Miejsce - Oliwia Zytko, Maja Koźlik, Katarzyna Gajewska
II Miejsce - Milena Waszczak, Marta Burns, Amelia Górecka
Urban Pop Dance Small Team:
I Miejsce: Mini Formacja 3D1
WADF Polish Dance Championship 2019
Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WADF w Tańcu Nowoczesnym
Poland Inowrocław 2019
Wyniki:
2 miejsce formacja disco 3D1
2 miejsce mini formacja disco 3D1
2 miejsce formacja show 3D6
2 miejsce mini formacja hop hop MamaDad
3 miejsce formacja disco 3D2
3 miejsce mini formacja disco 3D4
3 miejsce duet hip hop Julia Jakubowska i Amelia Walenciejczyk
4 miejsce trio disco- Jagoda Przechewka, Amelia Romanow, Marta Michalska
4 miejsce formacja disco 3D3
4 miejsce formacja hip hop 3D3
5 miejsce formacja hip hop 3D2
5 miejsce trio disco - Katarzyna Gajewska, Oliwia Zytko, Maja Koźlik
5 miejsce solo hip-hop Tamara Włodarz
6 miejsce duet hip hop Ola Sowa o Dobrosława Kozłowska
6 miejsce solo disco Martyna Sowa
6 miejsce formacja show MamaDad
6 miejsce formacja hip hop 3D7
7 miejsce formacja disco 3D4
7 miejsce solo hip--hop Amelia Walenciejczyk
8 miejsce formacja hip hop 3D4
12 miejsce formacja hip hop 3D1
14 miejsce formacja hip hop 3D6
Mistrzostwa Polski Federacji WADF 2018 Inowrocław - wyniki
II miejsce - 3D3 formacja disco do 11 lat
III miejsce - 3D1 formacja disco 12-15 lat
III miejsce - 3D5 formacja street dance „Koty”
III miejsce - 3D1 mini formacja hip hop 12-15 lat
III miejsce - MamaDad formacja master pow. 30 lat
III miejsce - duet hip hop do 7 lat - Olga Ślęzak i Natasza Jędrzejko
Finalistka solo hip hop do 11 lat Julia Jakubowska
IV miejsce - 3D4 mini formacja disco 12-15 lat
IV miejsce - 3D6 formacja disco dance pow. 16 lat
V miejsce- 3D6 mini formacja disco pow. 16 lat
V miejsce - 3D8 formacja disco dance 12-15 lat
V miejsce - 3D67 formacja hip hop pow. 16 lat
VI miejsce - 3D2 formacja disco do 11 lat
VI miejsce - 3D3 mini formacja disco dance do 11 lat
VII miejsce - 3D8 mini formacja disco dance do 11 lat.
VII miejsce - 3D3 formacja hip hop do 11 lat
VII miejsce - Amelia Walenciejczyk i Amelia Szymańska duet hip hop do 11 lat.
VIII miejsce - 3D8 formacja hip hop do 11 lat
VIII miejsce - Marta Burns i Dawid Szuber duet disco Dance 12-15
IX miejsce - 3D5 formacja hip hop 12-15 lat
IX miejsce - 3D2 formacja hip hop do 11 lat
X miejsce - 3D4 formacja disco dance 12-15 lat
X miejsce - 3D1 formacja hip hop 12-15 lat
XII miejsce - 3D4 formacja hip hop 12-15 lat
2016r. Bełchatów. Mistrzostwa Europy w Tańcu Sportowym. Wyniki:
I Miejsce Formacja 3D5 (Hip-Hop Youth)
I Miejsce Formacja 3D7 (Disco-Dance Adult)
I Miejsce Duo 3D3 Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska (Hip-Hop Kids)
II Miejsce Formacja 3D4 (Hip-Hop Youth)
II Miejsce Formacja 3D4 (Disco-Dance Youth)
II Miejsce Formacja 3D7 (Hip-Hop Adult)
II Miejsce Mini-Formacja 3D4 (Hip-Hop Youth)
II Miejsce Mini-Formacja 3D1 (Disco-Dance Youth)
II Miejsce Duo 3D3 Antonina Kontecka & Lisa Sremcevic (Hip-Hop Kids)
II Miejsce Duo 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Disco-Dance Youth)
II Miejsce Duo 3D7 Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (Hip-Hop Junior)
II Miejsce Solo 3D4 Aleksandra Sowa (Hip-Hop Kadet)
II Miejsce Solo 3D7 Joanna Mielniczuk (Hip-Hop Junior)
III Miejsce Formacja 3D6 (Hip-Hop Junior)
III Miejsce Mini-Formacja 3D3 (Hip-Hop Youth)
III Miejsce Couple 3D3 Franek Tchórzewski & Pola Solarska (Hip-Hop Kids)
III Miejsce Couple 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Disco-Dance Youth)
III Miejsce Duo 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Hip-Hop Youth)
III Miejsce Solo 3D3 Milena Wyglądacz (Hip-Hop Kids)
III Miejsce Solo 3D5 Ewa Świętuch (Hip-Hop Kadet)
IV Miejsce Formacja 3D3 (Hip-Hop Youth)
IV Miejsce Formacja 3D1 (Disco-Dance Youth)
IV Miejsce Duo 3D6 Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (Disco-Dance Junior)
IV Miejsce Solo 3D1 Oliwia Zytko (Hip-Hop Kadet)
V Miejsce Formacja 3D1 (Hip-Hop Youth)
V Miejsce Formacja 3D5 (Disco-Dance Youth)
V Miejsce Duo 3D4 Aleksandra Sowa & Dobrusia Kozłowska (Hip-Hop Youth)
V Miejsce Solo 3D4 Weronika Klimczak (Hip-Hop Kadet)
V Miejsce Solo 3D7 Joanna Mielniczuk (Jazz Junior)
VI Miejsce Formacja 3D3 (Disco-Dance Youth)
VI Miejsce Solo 3D4 Aleksandra Synowiec (Hip-Hop Kadet)
VI Miejsce Solo 3D4 Sarah Sremcevic (Hip-Hop Youth)
VI Miejsce Solo 3D1 Oliwia Zytko (Disco-Dance Kadet)
VII Miejsce Solo-Male 3D6 Jakub Michalski (Hip-Hop Teens)
Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym Street Dance Łódź 2016r.
Formacje:
I miejsce - 3D5
II miejsce - 3D7
II miejsce - 3D1
III miejsce - 3D4
III miejsce - 3D6
IV miejsce - 3D3
Mini Formacje:
I miejsce - 3D4
III miejsce - 3D3
Duety:
I miejsce - Solarska Pola & Tchórzewski Franciszek
II miejsce - Jakubowska Julia & Wyglądacz Milena
III miejsce - Górecka Amelia & Komicz Klara
IV miejsce - Marysia Irga & Katarzyna Gajewska
IV miejsce - Klaczyńki Jakub & Sulima Maciej
V miejsce - Szuber Dawid & Zytko Oliwia
VI miejsce - Białkowska Alicja & Witek Oliwia
VI miejsce - Rojewska Nina & Michalski Jakub
VII miejsce - Abrich Zuzanna & Białkowska Aleksandra
Solówki:
II miejsce - Sremcevic Lisa (3D3)
II miejsce - Sowa Aleksandra (3D4)
III miejsce - Zytko Oliwia (3D1)
III miejsce - Sulima Maciej (3D6)
IV miejsce - Michalski Jakub (3D6)
IV miejsce - Świetuch Ewa (3D5)
IV miejsce - Wyglądacz Milena (3D3)
V miejsce - Solarska Pola (3D3)
V miejsce - Padewska Oliwia (3D5)
VII miejsce - Kozłowska Dobrosława (3D4)
Mistrzostwa Polski Disco Dance Ząbki 2016
I miejsce - MiniFormcja 3D1
I miejsce - MiniFormacja 3D7
I miejsce - Formacja 3D7
I miejsce - Duet: Oliwia Zytko i Dawid Szuber
I miejsce - Duet: Asia Mielniczuk i Ewa Michalak
II miejsce - MiniFormacja 3D4
II miejsce - Formacja 3D4
II miejsce - Duet: Ala Kwiatkowska i Kuba Klaczynski
III miejsce - MiniFormacja 3D6
III miejsce - Formacja 3D6
III miejsce - Duet: Nina Rojewska i Wiktora Wróblewska
III miejsce - Solo: Tosia Kontecka
III miejsce - Solo: Ewa Michalak
IV miejsce - Solo: Wiktoria Walczyk
V miejsce - MiniFormacja 3D5
V miejsce - Formacja 3D3
VI miejsce - Formacja 3D1
VII miejsce - Formacja 3D5
Rok 2015: Mistrzostwa Europy w Tańcu Sportowym
3D-KIDS:
I MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP
I MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE
II MIEJSCE DUET HIP-HOP: LISA SREMCEVICZ I FRANEK TCHÓRZEWSKI
3D1:
I MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE
II MIEJSCE SOLO HIP-HOP OLIWIA ZYTKO
II MIEJSCE DUET DISCO DANCE: INGA PABICH I MARIA IRGA
III MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP
IV MIEJSCE SOLO DISCO DANCE OLIWIA ZYTKO
V MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE
3D3:
I MIEJSCE DUET HIP-HOP: DOBROSŁAWA KOZŁOWSKA I ALEKSANDRA SOWA
II MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP
II MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE
II MIEJSCE DUET HIP-HOP: WERONIKA KLIMCZAK I ALEKSANDRA SYNOWIEC
III MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE
IV MIEJSCE SOLO HIP-HOP ALEKSANDRA NEHRING
VI MIEJSCE DUET HIP-HOP: ALEKSANDRA FIGIEL I ZUZANNA SZWARC
3D4:
I MIEJSCE GRUPA HIP-HOP
III MIEJSCE MINI FORMACJA HIP-HOP
III MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE
IV MIEJSCE DUET HIP-HOP: ULA ZIARNOWSKA I IZA RUSZCZYC
VI MIEJSCE DUET HIP-HOP: SARAH SREMCEVIC I AMELIA ORLITA
3D5:
I MIEJSCE GRUPA HIP-HOP
III MIEJSCE DUET HIP-HOP: ALICJA KWIATKOWSKA I WERONIKA MIKUŚKIEWICZ
IV MIEJSC MINI FORMACJA DISCO DANCE
IV MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE
3D6:
I MIEJSCE SOLO HIP-HOP JAKUB KLACZYŃSKI
II MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP
II MIEJSCE DUET HIP-HOP: NINA ROJEWSKA I JAKUB SAMOGRANICKI
III MIEJSCE SOLO HIP-HOP JAKUB SAMOGRANICKI
III MIEJSCE DUET HIP-HOP: POLA GOWOREK I JAKUB KLACZYŃSKI
IV MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE
IV MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO
V MIEJSCE DUET HIP-HOP: JAKUB MICHALSKI I MACIEJ SULIMA
3D7:
III MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP
III MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE
III MIEJSCE FORMACJA JAZZ
VI DUET HIP-HOP: SANDRA ZIEBICKA I NATALIA MAGDOWSKA
VII MIEJSCE SOLO DISCO DANCE EWA MICHALAK
VII MIEJSCE DUET SHOW: JOANNA MIELNICZUK I NIKOLA JAWORSKA
Rok 2014: Mistrzostwa Polski ZNTS w Tańcu Sportowym - Eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata IFMD
3D1:
MISTRZOSTWO POLSKI: MINI FORMACJA STREET DANCE REVUE
WICE MISTRZOSTWO POLSKI: DUET STREET DANCE REVUE MILENA WASZCZAK I KATARZYNA GAJEWSKA
WICE MISTRZOSTWO POLSKI- MINI FORMACJA HIP HOP
3D3:
WICE MISTRZOSTWO POLSKI- FORMACJA STREET DANCE REVUE
MISTRZOSTWO POLSKI- DUET ZUZANNA SZWARC I ALEKSANDRA FIGIEL
MISTRZOSTWO POLSKI MINI FORMACJA HIP HOP
MISTRZOSTWO POLSKI GRUPA HIP HOP
WICE MISTRZOSTWO POLSKI SOLO HIP HOP: OLA SOWA
III MIEJSCE SOLO HIP HOP: DOBRUSIA KOZŁOWSKA
VII MIEJSCE SOLO HIP HOP: ZUZIA SZWARC
MISTRZOSTWO POLSKI DUET HIP-HOP: DOBRUSIA KOZŁOWSKA, OLA SOWA
IV MIEJSCE DUET HIP HOP ZUZIA SZWARC, OLA FIGIEL
3D4:
MISTRZOSTWO POLSKI FORMACJA HIP HOP
V MIEJSCE: FORMACJA STREET DANCE REVUE
3D5:
MISTRZOSTWO POLSKI: SOLO STREET DANCE REVUE ALICJA KWIATKOWSKA
III MIEJSCE: DUET STREET DANCE REVUE ALICJA KWIATKOWSKA I JULIA BIAŁAS
III MIEJSCE DUET HIP HOP ALA KWIATKOWSKA, JULA BIAŁAS
V MIEJSCE SOLO HIP HOP ALA KWIATKOWSKA
3D6:
IV MIEJSCE: FORMACJA STREET DANCE REVUE
VII MIEJSCE: SOLO STREET DANCE REVUE MARIA WARGIN
III MIEJSCE FORMACJA HIP HOP
III MIEJSCE DUET HIP HOP OLIWIA ANTOSZ, KUBA SAMOGRANICKI
IV MIESCE SOLO HIP HOP KUBA SAMOGRANICKI
VI MIEJSCE DUET HIP HOP MARYSIA DZIEKAN, KAMILA URBAŃCZYK
3D7:
WICE MISTRZOSTWO POLSKI: FORMACJA STREET DANCE REVUE
MISTRZOSTWO POLSKI: DUET NATALIA MAGDOWSKA I SANDRA ZIĘBICKA
VI MIEJSCE: SOLO STREET DANCE REVUE OLGA GRZEŚKOWIAK
III MIEJSCE FORMACJA HIP HOP