SZKOŁA TAŃCA 3Dance

Agnieszka Karbowska

Trener i choreograf specjalizująca się w technice disco dance. Absolwentka Uniwersytetu opolskiego na wydziale pedagogiki specjalizacja animacja społeczno-kulturalna z arteterapią. Wieloletnia tancerka zespołu tanecznego „Pech” z Opola. Instruktorka zespołu tanecznego „Pech” i zespołu „Zgraja”. Laureatka wielu mistrzostw i turniejów na terenie Polski i za granicami. Wyszkoliła wielokrotnych mistrzów i V-ce mistrzów Świata federacji IFMD oraz mistrzów Polski PFT i ZNTS , a także wicemistrzów WADF. Sędzia Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego.

Marta Klaczyńska

Pedagog, absolwentka AWF we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie taneczne i akrobatyczne w szkołach tańca na terenie Polski m.in.: Wrocław (Zespół taneczny „Zgraja”, Zespół „Flex”), Warszawa (Zespół taneczny „Reflex”), Szczecin ( Zespół taneczny „Shock Dance”). Laureatka wielu Mistrzostw i turniejów na terenie Polski i świata. Posiadaczka klasy mistrzowskiej międzynarodowej w tańcu sportowym. Swoje umiejętności szkoliła pod kątem wybitnych tancerzy m.in. Peggy Kluber, Filip Czeszyk, Małgorzata Szulc. Instruktor aerobiku. Instruktor tańca. Wyszkolenie wielokrotnych Mistrzów Polski i Świata w tańcu Disco Dance i Street Dance Show w federacji IFMD oraz drugich wicemistrzów Polski WADF.

Zbigniew Karbowski

Finalista pierwszej edycji show tanecznego “You Can Dance - Po Prostu Tańcz". Aktor serialu w TVP2 “Tancerze”. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z ukończoną specjalizacją: Organizator Czasu Wolnego Dzieci i Młodzieży. Pedagog, instruktor i choreograf specjalizujący się w technice hip-hop. Posiadacz klasy mistrzowskiej krajowej w tańcu towarzyskim w dwóch stylach: latynoamerykańskim i standardowym. Instruktor tańca sportowego, aerobiku oraz odnowy biologicznej. Chwilowo był związany z wrocławskim Teatrem Muzycznym "Capitol" występując w spektaklu "Imponderabilia" w reż. Leszka Bzdyla i Jacka Gębury. Wyszkolił wielokrotnych mistrzów i wicemistrzów świata federacji IFMD (International Federation of Modern Dance Sport), mistrzów europy federacji WDU (World Dance Union), mistrzów Polski ZNTS oraz drugich wicemistrzów WADF (World Artistic Dance Federation). Sędzia Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Wykładowca Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (wcześniej zwaną Państwową Wyższą Szkołą Teatralną).

Joanna Mielniczuk

Pierwsze kroki taneczne postawiłam jako przedszkolak, w wieku 5 lat. Zaczęłam od krótkiej przygody z tańcem towarzyskim, aby następnie zmierzyć się z hip hopem oraz disco dance. Przez wiele lat rywalizowałam na turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych w federacji ZNTS (Związek Nowoczesnego Tańca Sportowego). Tancerką Zespołu 3Dance jestem od momentu jego założenia. Zdobyłam m. in. tytuł Wicemistrzyni Europy w kategorii solo i duet hip-hop oraz Mistrzostwo Europy w disco dance z formacją w federacji World Dance Union. W 3Dance’ie związałam się także z tańcem jazzowym, gdzie z sukcesami startuję na zawodach w formacjach, a także występując solo. Taniec stanowi ogromną część mojego życia. Chociaż to niemożliwe, chciałabym poznać wszystkie jego formy i aspekty. Cały czas odkrywam w tańcu coś nowego i wiele się uczę, przynosi mi to niesamowitą satysfakcję.

Magdalena Chanas

Absolwentka Awf Wrocław, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat i trwa ona do dziś:) finalistka pierwszej edycji you can dance, z zespołem Cheerleaders Wrocław półfinalistka programu Mam Talent, założycielka Zielonogórskich Cheerleaderek, których sukcesem bylo wejście do top8 zespołow cheerleaderskich z całej Europy, klasa międzynarodowa "s" w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich. Po programie you can dance wyjechała do Los Angeles, by uczyć sie od najlepszych. Obecnie menedżer i choreograf zespołu Cheerleaders Wrocław, z którym zatańczyła na meczu NBA u Marcina Gortata. "Dlaczego taniec? Ponieważ dzięki niemu mogę wyrazić sama siebie, to co czuje, kim jestem. Kiedy tańczę znikają wszystkie moje smutki, a ja czuje się spełniona. Taniec to wyjątkowa moc która przyciąga każdego człowieka".