SZKOŁA TAŃCA 3Dance

2014-05-13 16:10:33 Mistrzostwa - Wyniki - Archiwum

WADF Polish Dance Championship 2019

Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WADF w Tańcu Nowoczesnym

Poland Inowrocław 2019

Wyniki:

2 miejsce formacja disco 3D1

2 miejsce mini formacja disco 3D1

2 miejsce formacja show 3D6 

2 miejsce mini formacja hop hop MamaDad

3 miejsce formacja disco 3D2

3 miejsce mini formacja disco 3D4 

3 miejsce duet hip hop Julia Jakubowska i Amelia Walenciejczyk 

4 miejsce trio disco- Jagoda Przechewka, Amelia Romanow, Marta Michalska 

4 miejsce formacja disco 3D3

4 miejsce formacja hip hop 3D3

5 miejsce formacja hip hop 3D2

5 miejsce trio disco - Katarzyna Gajewska, Oliwia Zytko, Maja Koźlik

5 miejsce solo hip-hop Tamara Włodarz

6 miejsce duet hip hop Ola Sowa o Dobrosława Kozłowska

6 miejsce solo disco Martyna Sowa 

6 miejsce formacja show MamaDad 

6 miejsce formacja hip hop 3D7

7 miejsce formacja disco 3D4

7 miejsce solo hip--hop Amelia Walenciejczyk

8 miejsce formacja hip hop 3D4

12 miejsce formacja hip hop 3D1

14 miejsce formacja hip hop 3D6


Mistrzostwa Polski Federacji WADF 2018 Inowrocław - wyniki

II miejsce - 3D3 formacja disco do 11 lat 

III miejsce - 3D1 formacja disco 12-15 lat

III miejsce - 3D5 formacja street dance „Koty” 

III miejsce - 3D1 mini formacja hip hop 12-15 lat

III miejsce - MamaDad formacja master pow. 30 lat

III miejsce - duet hip hop do 7 lat - Olga Ślęzak i Natasza Jędrzejko 

Finalistka solo hip hop do 11 lat Julia Jakubowska

IV miejsce - 3D4 mini formacja disco 12-15 lat

IV miejsce - 3D6 formacja disco dance pow. 16 lat

V miejsce- 3D6 mini formacja disco pow. 16 lat

V miejsce - 3D8 formacja disco dance 12-15 lat 

V miejsce - 3D67 formacja hip hop pow. 16 lat

VI miejsce - 3D2 formacja disco do 11 lat

VI miejsce - 3D3 mini formacja disco dance do 11 lat

VII miejsce - 3D8 mini formacja disco dance do 11 lat.

VII miejsce - 3D3 formacja hip hop do 11 lat 

VII miejsce - Amelia Walenciejczyk i Amelia Szymańska duet hip hop do 11 lat. 

VIII miejsce - 3D8 formacja hip hop do 11 lat

VIII miejsce - Marta Burns i Dawid Szuber duet disco Dance 12-15

IX miejsce - 3D5 formacja hip hop 12-15 lat

IX miejsce - 3D2 formacja hip hop do 11 lat 

X miejsce - 3D4 formacja disco dance 12-15 lat

X miejsce - 3D1 formacja hip hop 12-15 lat

XII miejsce - 3D4 formacja hip hop 12-15 lat


2016r. Bełchatów. Mistrzostwa Europy w Tańcu Sportowym. Wyniki:


I Miejsce Formacja 3D5 (Hip-Hop Youth)

I Miejsce Formacja 3D7 (Disco-Dance Adult)

I Miejsce Duo 3D3 Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska (Hip-Hop Kids)


II Miejsce Formacja 3D4 (Hip-Hop Youth)

II Miejsce Formacja 3D4 (Disco-Dance Youth)

II Miejsce Formacja 3D7 (Hip-Hop Adult)

II Miejsce Mini-Formacja 3D4 (Hip-Hop Youth)

II Miejsce Mini-Formacja 3D1 (Disco-Dance Youth)

II Miejsce Duo 3D3 Antonina Kontecka & Lisa Sremcevic (Hip-Hop Kids)

II Miejsce Duo 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Disco-Dance Youth)

II Miejsce Duo 3D7 Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (Hip-Hop Junior)

II Miejsce Solo 3D4 Aleksandra Sowa (Hip-Hop Kadet)

II Miejsce Solo 3D7 Joanna Mielniczuk (Hip-Hop Junior)


III Miejsce Formacja 3D6 (Hip-Hop Junior)

III Miejsce Mini-Formacja 3D3 (Hip-Hop Youth)

III Miejsce Couple 3D3 Franek Tchórzewski & Pola Solarska (Hip-Hop Kids)

III Miejsce Couple 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Disco-Dance Youth)

III Miejsce Duo 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Hip-Hop Youth)

III Miejsce Solo 3D3 Milena Wyglądacz (Hip-Hop Kids)

III Miejsce Solo 3D5 Ewa Świętuch (Hip-Hop Kadet)


IV Miejsce Formacja 3D3 (Hip-Hop Youth)

IV Miejsce Formacja 3D1 (Disco-Dance Youth)

IV Miejsce Duo 3D6 Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (Disco-Dance Junior)

IV Miejsce Solo 3D1 Oliwia Zytko (Hip-Hop Kadet)


V Miejsce Formacja 3D1 (Hip-Hop Youth)

V Miejsce Formacja 3D5 (Disco-Dance Youth)

V Miejsce Duo 3D4 Aleksandra Sowa & Dobrusia Kozłowska (Hip-Hop Youth)

V Miejsce Solo 3D4 Weronika Klimczak (Hip-Hop Kadet)

V Miejsce Solo 3D7 Joanna Mielniczuk (Jazz Junior)


VI Miejsce Formacja 3D3 (Disco-Dance Youth)

VI Miejsce Solo 3D4 Aleksandra Synowiec (Hip-Hop Kadet)

VI Miejsce Solo 3D4 Sarah Sremcevic (Hip-Hop Youth)

VI Miejsce Solo 3D1 Oliwia Zytko (Disco-Dance Kadet)


VII Miejsce Solo-Male 3D6 Jakub Michalski (Hip-Hop Teens) 


Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym Street Dance Łódź 2016r.


Formacje:

I miejsce - 3D5

II miejsce - 3D7

II miejsce - 3D1

III miejsce - 3D4

III miejsce - 3D6

IV miejsce - 3D3


Mini Formacje:

I miejsce - 3D4

III miejsce - 3D3

Duety:

I miejsce - Solarska Pola & Tchórzewski Franciszek

II miejsce - Jakubowska Julia & Wyglądacz Milena

III miejsce - Górecka Amelia & Komicz Klara

IV miejsce - Marysia Irga & Katarzyna Gajewska

IV miejsce - Klaczyńki Jakub & Sulima Maciej

V miejsce - Szuber Dawid & Zytko Oliwia

VI miejsce - Białkowska Alicja & Witek Oliwia

VI miejsce - Rojewska Nina & Michalski Jakub

VII miejsce - Abrich Zuzanna & Białkowska Aleksandra


Solówki:

II miejsce - Sremcevic Lisa (3D3)

II miejsce - Sowa Aleksandra (3D4)

III miejsce - Zytko Oliwia (3D1)

III miejsce - Sulima Maciej (3D6)

IV miejsce - Michalski Jakub (3D6)

IV miejsce - Świetuch Ewa (3D5)

IV miejsce - Wyglądacz Milena (3D3)

V miejsce - Solarska Pola (3D3)

V miejsce - Padewska Oliwia (3D5)

VII miejsce - Kozłowska Dobrosława (3D4)


Mistrzostwa Polski Disco Dance Ząbki 2016

I miejsce - MiniFormcja 3D1

I miejsce - MiniFormacja 3D7

I miejsce - Formacja 3D7

I miejsce - Duet: Oliwia Zytko i Dawid Szuber

I miejsce - Duet: Asia Mielniczuk i Ewa Michalak

II miejsce - MiniFormacja 3D4

II miejsce - Formacja 3D4

II miejsce - Duet: Ala Kwiatkowska i Kuba Klaczynski 

III miejsce - MiniFormacja 3D6

III miejsce - Formacja 3D6

III miejsce - Duet: Nina Rojewska i Wiktora Wróblewska

III miejsce - Solo: Tosia Kontecka

III miejsce - Solo: Ewa Michalak

IV miejsce - Solo: Wiktoria Walczyk

V miejsce - MiniFormacja 3D5

V miejsce - Formacja 3D3

VI miejsce - Formacja 3D1

VII miejsce - Formacja 3D5


Rok 2015: Mistrzostwa Europy w Tańcu Sportowym

3D-KIDS:

I MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

I MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

II MIEJSCE DUET HIP-HOP: LISA SREMCEVICZ I FRANEK TCHÓRZEWSKI


3D1:

I MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE

II MIEJSCE SOLO HIP-HOP OLIWIA ZYTKO

II MIEJSCE DUET DISCO DANCE: INGA PABICH I MARIA IRGA

III MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

IV MIEJSCE SOLO DISCO DANCE OLIWIA ZYTKO

V MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE


3D3:

I MIEJSCE DUET HIP-HOP: DOBROSŁAWA  KOZŁOWSKA  I ALEKSANDRA SOWA

II MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

II MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

II MIEJSCE DUET HIP-HOP: WERONIKA KLIMCZAK I  ALEKSANDRA SYNOWIEC

III MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE SOLO HIP-HOP ALEKSANDRA NEHRING

VI MIEJSCE DUET HIP-HOP: ALEKSANDRA FIGIEL I ZUZANNA SZWARC


3D4:

I MIEJSCE GRUPA HIP-HOP

III MIEJSCE MINI FORMACJA HIP-HOP

III MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE DUET HIP-HOP: ULA ZIARNOWSKA I IZA RUSZCZYC

VI MIEJSCE DUET HIP-HOP: SARAH SREMCEVIC I AMELIA ORLITA


3D5:

I MIEJSCE GRUPA HIP-HOP

III MIEJSCE DUET HIP-HOP: ALICJA KWIATKOWSKA I WERONIKA MIKUŚKIEWICZ

IV MIEJSC MINI FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE


3D6:

I MIEJSCE SOLO HIP-HOP JAKUB KLACZYŃSKI 

II MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

II MIEJSCE DUET HIP-HOP: NINA ROJEWSKA I JAKUB SAMOGRANICKI

III MIEJSCE SOLO HIP-HOP JAKUB SAMOGRANICKI

III MIEJSCE DUET HIP-HOP: POLA GOWOREK I JAKUB KLACZYŃSKI 

IV MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO

V MIEJSCE DUET HIP-HOP: JAKUB MICHALSKI I MACIEJ SULIMA


3D7:

III MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

III MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE

III MIEJSCE FORMACJA JAZZ

VI DUET HIP-HOP: SANDRA ZIEBICKA I NATALIA MAGDOWSKA

VII MIEJSCE SOLO DISCO DANCE EWA MICHALAK

VII MIEJSCE DUET SHOW: JOANNA MIELNICZUK I NIKOLA JAWORSKA


Rok 2014: Mistrzostwa Polski ZNTS w Tańcu Sportowym - Eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata IFMD

3D1:

MISTRZOSTWO POLSKI: MINI FORMACJA STREET DANCE REVUE

WICE MISTRZOSTWO POLSKI: DUET STREET DANCE REVUE MILENA WASZCZAK I KATARZYNA GAJEWSKA

WICE MISTRZOSTWO POLSKI- MINI FORMACJA HIP HOP


3D3:

WICE MISTRZOSTWO POLSKI- FORMACJA STREET DANCE REVUE

MISTRZOSTWO POLSKI- DUET ZUZANNA SZWARC I ALEKSANDRA FIGIEL

MISTRZOSTWO POLSKI MINI FORMACJA HIP HOP 

MISTRZOSTWO POLSKI GRUPA HIP HOP

WICE MISTRZOSTWO POLSKI SOLO HIP HOP: OLA SOWA

III MIEJSCE SOLO HIP HOP: DOBRUSIA KOZŁOWSKA

VII MIEJSCE SOLO HIP HOP: ZUZIA SZWARC

MISTRZOSTWO POLSKI DUET HIP-HOP: DOBRUSIA KOZŁOWSKA, OLA SOWA

IV MIEJSCE DUET HIP HOP ZUZIA SZWARC, OLA FIGIEL


3D4:

MISTRZOSTWO POLSKI FORMACJA HIP HOP

V MIEJSCE: FORMACJA STREET DANCE REVUE


3D5:

MISTRZOSTWO POLSKI: SOLO STREET DANCE REVUE ALICJA KWIATKOWSKA

III MIEJSCE: DUET STREET DANCE REVUE ALICJA KWIATKOWSKA I JULIA BIAŁAS

III MIEJSCE DUET HIP HOP ALA KWIATKOWSKA, JULA BIAŁAS

V MIEJSCE SOLO HIP HOP ALA KWIATKOWSKA


3D6:

IV MIEJSCE: FORMACJA STREET DANCE REVUE

VII MIEJSCE: SOLO STREET DANCE REVUE MARIA WARGIN

III MIEJSCE FORMACJA HIP HOP

III MIEJSCE DUET HIP HOP OLIWIA ANTOSZ, KUBA SAMOGRANICKI

IV MIESCE SOLO HIP HOP KUBA SAMOGRANICKI

VI MIEJSCE DUET HIP HOP MARYSIA DZIEKAN, KAMILA URBAŃCZYK


3D7:

WICE MISTRZOSTWO POLSKI: FORMACJA STREET DANCE REVUE

MISTRZOSTWO POLSKI: DUET NATALIA MAGDOWSKA I SANDRA ZIĘBICKA

VI MIEJSCE: SOLO STREET DANCE REVUE OLGA GRZEŚKOWIAK

III MIEJSCE FORMACJA HIP HOP