2016r. Bełchatów. Mistrzostwa Europy w Tańcu Sportowym. Wyniki:

 

I Miejsce Formacja 3D5 (Hip-Hop Youth)

I Miejsce Formacja 3D7 (Disco-Dance Adult)

I Miejsce Duo 3D3 Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska (Hip-Hop Kids)

 

II Miejsce Formacja 3D4 (Hip-Hop Youth)

II Miejsce Formacja 3D4 (Disco-Dance Youth)

II Miejsce Formacja 3D7 (Hip-Hop Adult)

II Miejsce Mini-Formacja 3D4 (Hip-Hop Youth)

II Miejsce Mini-Formacja 3D1 (Disco-Dance Youth)

II Miejsce Duo 3D3 Antonina Kontecka & Lisa Sremcevic (Hip-Hop Kids)

II Miejsce Duo 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Disco-Dance Youth)

II Miejsce Duo 3D7 Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (Hip-Hop Junior)

II Miejsce Solo 3D4 Aleksandra Sowa (Hip-Hop Kadet)

II Miejsce Solo 3D7 Joanna Mielniczuk (Hip-Hop Junior)

 

III Miejsce Formacja 3D6 (Hip-Hop Junior)

III Miejsce Mini-Formacja 3D3 (Hip-Hop Youth)

III Miejsce Couple 3D3 Franek Tchórzewski & Pola Solarska (Hip-Hop Kids)

III Miejsce Couple 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Disco-Dance Youth)

III Miejsce Duo 3D1 Dawid Szuber & Oliwia Zytko (Hip-Hop Youth)

III Miejsce Solo 3D3 Milena Wyglądacz (Hip-Hop Kids)

III Miejsce Solo 3D5 Ewa Świętuch (Hip-Hop Kadet)

 

IV Miejsce Formacja 3D3 (Hip-Hop Youth)

IV Miejsce Formacja 3D1 (Disco-Dance Youth)

IV Miejsce Duo 3D6 Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (Disco-Dance Junior)

IV Miejsce Solo 3D1 Oliwia Zytko (Hip-Hop Kadet)

 

V Miejsce Formacja 3D1 (Hip-Hop Youth)

V Miejsce Formacja 3D5 (Disco-Dance Youth)

V Miejsce Duo 3D4 Aleksandra Sowa & Dobrusia Kozłowska (Hip-Hop Youth)

V Miejsce Solo 3D4 Weronika Klimczak (Hip-Hop Kadet)

V Miejsce Solo 3D7 Joanna Mielniczuk (Jazz Junior)

 

VI Miejsce Formacja 3D3 (Disco-Dance Youth)

VI Miejsce Solo 3D4 Aleksandra Synowiec (Hip-Hop Kadet)

VI Miejsce Solo 3D4 Sarah Sremcevic (Hip-Hop Youth)

VI Miejsce Solo 3D1 Oliwia Zytko (Disco-Dance Kadet)

 

VII Miejsce Solo-Male 3D6 Jakub Michalski (Hip-Hop Teens) 

 

 

Mistrzostwa Polski Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym Street Dance Łódź 2016r.

 

Formacje:

I miejsce - 3D5

II miejsce - 3D7

II miejsce - 3D1

III miejsce - 3D4

III miejsce - 3D6

IV miejsce - 3D3

 

Mini Formacje:

I miejsce - 3D4

III miejsce - 3D3

 

Duety:

I miejsce - Solarska Pola & Tchórzewski Franciszek

II miejsce - Jakubowska Julia & Wyglądacz Milena

III miejsce - Górecka Amelia & Komicz Klara

IV miejsce - Marysia Irga & Katarzyna Gajewska

IV miejsce - Klaczyńki Jakub & Sulima Maciej

V miejsce - Szuber Dawid & Zytko Oliwia

VI miejsce - Białkowska Alicja & Witek Oliwia

VI miejsce - Rojewska Nina & Michalski Jakub

VII miejsce - Abrich Zuzanna & Białkowska Aleksandra

 

Solówki:

II miejsce - Sremcevic Lisa (3D3)

II miejsce - Sowa Aleksandra (3D4)

III miejsce - Zytko Oliwia (3D1)

III miejsce - Sulima Maciej (3D6)

IV miejsce - Michalski Jakub (3D6)

IV miejsce - Świetuch Ewa (3D5)

IV miejsce - Wyglądacz Milena (3D3)

V miejsce - Solarska Pola (3D3)

V miejsce - Padewska Oliwia (3D5)

 

VII miejsce - Kozłowska Dobrosława (3D4)

 

 

Mistrzostwa Polski Disco Dance Ząbki 2016

 

I miejsce - MiniFormcja 3D1

I miejsce - MiniFormacja 3D7

I miejsce - Formacja 3D7

I miejsce - Duet: Oliwia Zytko i Dawid Szuber

I miejsce - Duet: Asia Mielniczuk i Ewa Michalak

 

II miejsce - MiniFormacja 3D4

II miejsce - Formacja 3D4

II miejsce - Duet: Ala Kwiatkowska i Kuba Klaczynski 

 

III miejsce - MiniFormacja 3D6

III miejsce - Formacja 3D6

III miejsce - Duet: Nina Rojewska i Wiktora Wróblewska

III miejsce - Solo: Tosia Kontecka

III miejsce - Solo: Ewa Michalak

 

IV miejsce - Solo: Wiktoria Walczyk

V miejsce - MiniFormacja 3D5

V miejsce - Formacja 3D3

VI miejsce - Formacja 3D1

 

VII miejsce - Formacja 3D5

 

 

Rok 2015: Mistrzostwa Europy w Tańcu Sportowym

 

3D-KIDS:

I MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

I MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

II MIEJSCE DUET HIP-HOP: LISA SREMCEVICZ I FRANEK TCHÓRZEWSKI

 

3D1:

I MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE

II MIEJSCE SOLO HIP-HOP OLIWIA ZYTKO

II MIEJSCE DUET DISCO DANCE: INGA PABICH I MARIA IRGA

III MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

IV MIEJSCE SOLO DISCO DANCE OLIWIA ZYTKO

V MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

 

3D3:

I MIEJSCE DUET HIP-HOP: DOBROSŁAWA  KOZŁOWSKA  I ALEKSANDRA SOWA

II MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

II MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

II MIEJSCE DUET HIP-HOP: WERONIKA KLIMCZAK I  ALEKSANDRA SYNOWIEC

III MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE SOLO HIP-HOP ALEKSANDRA NEHRING

VI MIEJSCE DUET HIP-HOP: ALEKSANDRA FIGIEL I ZUZANNA SZWARC

 

3D4:

I MIEJSCE GRUPA HIP-HOP

III MIEJSCE MINI FORMACJA HIP-HOP

III MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE DUET HIP-HOP: ULA ZIARNOWSKA I IZA RUSZCZYC

VI MIEJSCE DUET HIP-HOP: SARAH SREMCEVIC I AMELIA ORLITA

 

3D5:

I MIEJSCE GRUPA HIP-HOP

III MIEJSCE DUET HIP-HOP: ALICJA KWIATKOWSKA I WERONIKA MIKUŚKIEWICZ

IV MIEJSC MINI FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

 

3D6:

I MIEJSCE SOLO HIP-HOP JAKUB KLACZYŃSKI 

II MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

II MIEJSCE DUET HIP-HOP: NINA ROJEWSKA I JAKUB SAMOGRANICKI

III MIEJSCE SOLO HIP-HOP JAKUB SAMOGRANICKI

III MIEJSCE DUET HIP-HOP: POLA GOWOREK I JAKUB KLACZYŃSKI 

IV MIEJSCE FORMACJA DISCO DANCE

IV MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO

V MIEJSCE DUET HIP-HOP: JAKUB MICHALSKI I MACIEJ SULIMA

 

3D7:

III MIEJSCE FORMACJA HIP-HOP

III MIEJSCE MINI FORMACJA DISCO DANCE

III MIEJSCE FORMACJA JAZZ

VI DUET HIP-HOP: SANDRA ZIEBICKA I NATALIA MAGDOWSKA

VII MIEJSCE SOLO DISCO DANCE EWA MICHALAK

VII MIEJSCE DUET SHOW: JOANNA MIELNICZUK I NIKOLA JAWORSKA

 

 

Rok 2014: Mistrzostwa Polski ZNTS w Tańcu Sportowym - Eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata IFMD

3D1:

MISTRZOSTWO POLSKI: MINI FORMACJA STREET DANCE REVUE

WICE MISTRZOSTWO POLSKI: DUET STREET DANCE REVUE MILENA WASZCZAK I KATARZYNA GAJEWSKA

WICE MISTRZOSTWO POLSKI- MINI FORMACJA HIP HOP

 

3D3:

WICE MISTRZOSTWO POLSKI- FORMACJA STREET DANCE REVUE

MISTRZOSTWO POLSKI- DUET ZUZANNA SZWARC I ALEKSANDRA FIGIEL

MISTRZOSTWO POLSKI MINI FORMACJA HIP HOP 

MISTRZOSTWO POLSKI GRUPA HIP HOP

WICE MISTRZOSTWO POLSKI SOLO HIP HOP: OLA SOWA

III MIEJSCE SOLO HIP HOP: DOBRUSIA KOZŁOWSKA

VII MIEJSCE SOLO HIP HOP: ZUZIA SZWARC

MISTRZOSTWO POLSKI DUET HIP-HOP: DOBRUSIA KOZŁOWSKA, OLA SOWA

IV MIEJSCE DUET HIP HOP ZUZIA SZWARC, OLA FIGIEL


3D4:

MISTRZOSTWO POLSKI FORMACJA HIP HOP

V MIEJSCE: FORMACJA STREET DANCE REVUE


3D5:

MISTRZOSTWO POLSKI: SOLO STREET DANCE REVUE ALICJA KWIATKOWSKA

III MIEJSCE: DUET STREET DANCE REVUE ALICJA KWIATKOWSKA I JULIA BIAŁAS

III MIEJSCE DUET HIP HOP ALA KWIATKOWSKA, JULA BIAŁAS

V MIEJSCE SOLO HIP HOP ALA KWIATKOWSKA


3D6:

IV MIEJSCE: FORMACJA STREET DANCE REVUE

VII MIEJSCE: SOLO STREET DANCE REVUE MARIA WARGIN

III MIEJSCE FORMACJA HIP HOP

III MIEJSCE DUET HIP HOP OLIWIA ANTOSZ, KUBA SAMOGRANICKI

IV MIESCE SOLO HIP HOP KUBA SAMOGRANICKI

VI MIEJSCE DUET HIP HOP MARYSIA DZIEKAN, KAMILA URBAŃCZYK


3D7:

WICE MISTRZOSTWO POLSKI: FORMACJA STREET DANCE REVUE

MISTRZOSTWO POLSKI: DUET NATALIA MAGDOWSKA I SANDRA ZIĘBICKA

VI MIEJSCE: SOLO STREET DANCE REVUE OLGA GRZEŚKOWIAK

III MIEJSCE FORMACJA HIP HOP

Monday the 19th. .