Turniej Tańca "TOP" 19/20 maja 2018 - wyniki.

 

I miejsce Disco Dance Formacja 3D4 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Mini Formacja 3D4 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Formacja 3D8 9-11 lat

I miejsce Jazz Solo Debiuty Natalia Kotarska do 8 lat

I miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Oliwia Zytko & Maja Koźlik 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Franek Tchórzewski & Tamara Włodarz 9-11 lat

I miejsce Disco Dance Duet Debiuty Katarzyna Zalewska & Agata Łakota 9-11 lat

I miejsce Hip-Hop Mini Formacja 3DKids1 do 8 lat

I miejsce Hip-Hop Duet Debiuty Natasza Jedrzejko & Olga Ślęzak do 8 lat

I miejsce Show Dance Solo Marta Michalska do 8 lat

I miejsce Disco Dance Mini Formacja 3DKids2 do 8 lat

I miejsce Disco Dance Duet Debiuty Jagoda Przechewka & Lena Żołędziowska do 8 lat

 

II miejsce Hip-Hop Formacja 3D1 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Marta Burns 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Formacja 3D1 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Mini Formacja 3D1 12-15 lat

II miejsce Jazz Mini Formacja 3D3 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Duet Debiuty Marta Michalska & Zofia Wójcik do 8 lat

II miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Antonina Kontecka & Pola Solarska 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Maria Irga & Amelia Górecka 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Amelia Walenciejczyk & Amelia Szymańska 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Marta Michalska do 8 lat

II miejsce Jazz Mini Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Jazz Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Disco Dance Mini Formacja 3DKids1 do 8 lat

II miejsce Disco Dance Mini Formacja 3D8 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Duet Debiuty Kaja Balwierz & Zofia Żłobińska 9-11 lat

II miejsce Taniec Nowoczesny Formacja 3DKids3 do 8 lat

II miejsce Jazz Mini Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Jazz Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Show dance - Formacja 3D5 12-15 lat

II miejsce Show Dance Solo Mistrzowie Joanna Mielniczuk pow. 15 lat

II miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Amelia Walenciejczyk 9-11 lat

 

III miejsce Jazz Solo Mistrzowie Aleksandra Nehring 12-15 lat

III miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Marta Burns & Dawid Szuber 12-15 lat

III miejsce Hip-Hop Formacja 3D5 12-15 lat

III miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Katarzyna Gajewska 12-15 lat

III miejsce Disco Dance Solo Debiuty Jagoda Przechewka do 8 lat

III miejsce Hip-Hop Duet Mistrzowie Julia Jakubowska & Antonina Kontecka 9-11 lat

III miejsce Hip-Hop Mini Formacja 3D1 12-15 lat

III miejsce Hip-Hop Formacja 3D5 12-15 lat

III miejsce Taniec Współczesny Mini Formacja 3D1 12-15 lat

 

Wyróżnienie Disco Dance Formacja 3DKids2 do 8 lat

Wyróżnienie Hip-Hop Formacja 3D4 12-15 lat

Wyróżnienie Hip-Hop Formacja 3D7 pow. 15 lat

 

IV miejsce Jazz Solo Mistrzowie Nina Rojewska 12-15 lat

IV miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak 12-15 lat

IV miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Karolina Kaparnik & Amelia Balcerzak 9-11 lat

IV miejsce Disco Dance Solo Debiuty Lena Żołędziowska do 8 lat

IV miejsce Disco Dance Duet Debiuty Natasza Jędrzejko & Olga Ślęzak do 8 lat

 

V miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Aleksandra Nehring 12-15 lat

V miejsce Hip-Hop Duet Mistrzowie Maciej Szachnowski & Lena Witek 9-11 lat

V miejsce Disco Dance Solo Debiuty Zofia Wójcik do 8 lat

V miejsce Jazz Duet Mistrzowie Ewa Michalak & Nikola Jaworska pow. 15 lat

V miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Oliwia Sikorska & Mateusz Karkut 12-15 lat

V miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Pola Miączyńska 9-11 lat

V miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Aleksandra Nehring 12-15 lat

 

VI miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Maciej Szachnowski 9-11 lat

VI miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Weronika Mikuśkiewicz & Piotr Michalski 12-15 lat

VI miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Maja Koźlik 12-15 lat

VI miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Mateusz Karkut 12-15 lat

 

VII miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Aleksandra Synowiec 12-15 lat

VII miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Alicja Jurach & Aleksandra Figiel 12-15 lat

VII miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Julia Jakubowska 9-11 lat

 

VIII miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Antonina Kontecka 9-11 lat

 

 

 

 

Monday the 19th. .