Wyniki Turnieju Freestyle Dance Nysa 2018

 

Pierwszy Krok Taneczny do 8 lat Formacje

1 miejsce – 3D Kids 2

3 miejsce – 3D Kids 1

 

Wschodzące Gwiazdy do 11 lat Formacje

2 miejsce- 3D2

 

Solo Disco do 8 lat

1 miejsce – Marta Michalska

 

Solo Disco do 11 lat

2 miejsce – Pola Miączyńska 

3 miejsce – Amelia Walenciejczyk 

5 miejsce – Antonina Kontecka 

7 miejsce – Tamara Włodarz 

8 miejsce – Pola Solarska

 

Solo disco 12-15 lat

1 miejsce – Oliwia Zytko

4 miejsce – Mateusz Karkut

5 miejsce – Aleksandra Nehring

7 miejsce – Maria Irga

 

Duety Disco do 11 lat

1 miejsce- Tamara Włodarz & Franek Tchórzewski

2 miejsce- Pola Miączyńska& Lisa Sremcevic

3 miejsce- Pola Solarska& Antonia Kontecka

4 miejsce- Amelia Balcerzak &Karolina Kaparnik

5 miejsce- Kaja Balwierz &Zofia Żłobińska

 

Duety Disco 12-15 lat

3 miejsce- Marta Burns & Dawid Szuber

4 miejsce- Amelia Górecka & Maria Irga

5 miejsce- Maja Koźlik & Oliwia Zytko

6 miejsce- Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak

8 miejsce – Alicja Jurach & Aleksandra Figiel

 

Mini Formacja Disco do 11 lat 

2 miejsce - 3D3

3 miejsce – 3D8

 

Mini Formacja Disco 12-15 lat

3 miejsce – 3D4

5 miejsce – 3D1

6 miejsce – 3D5

 

Mini Formacja Disco pow. 15 lat

3 miejsce - 3D6

 

Formacja Disco Dance do 11 lat 

3 miejsce – 3D3

4 miejsce- 3D8

 

Formacja Disco 12-15 lat

4 miejsce- 3D1

5 miejsce- 3D4

 

Formacja Disco pow. 15 lat 

3 miejsce - 3D6

 

Solo Perf. Art. Improv. Do 11 lat

6 miejsce – Pola Miączyńska

 

Solo Perf.Art. Improv.pow. 15 lat 

5 miejsce – Joanna Mielniczuk

 

Mini Formacja Show Dance do 11 lat

3 miejsce - 3D3 

 

Mini Formacja Show Dance 12-15 lat

4 miejsce - 3D4  

5 miejsce – 3D1

 

Mini Formacja Show Dance pow. 15 lat

5 miejsce - 3D7

 

Formacja Show Dance 12-15 lat

3 miejsce – 3D5 ("Koty")

 

Formacja Show Dance pow. 15 lat

2 miejsce - 3D7 ("Tęcza")

 

Solo Hip Hop do 11 lat

4 miejsce – Pola Miączyńska

6 miejsce – Julia Jakubowska

6 miejsce – Pola Solarska

 

Solo Hip Hop 12-15 lat

4 miejsce – Aleksandra Nehring

6 miejsce – Ewa Świętuch

8 miejsce – Nina Rojewska

 

Duet Hip Hop do 11 lat

2 miejsce - Pola Solarska & Franek Tchórzewski

3 miejsce - Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska

5 miejsce- Agata Łakota & Amelia Romanow

6 miejsce- Amelia SIbińska & Filip Rojewski

7 miejsce – Magdalena Kurczuk & Julia Kaliściak

8 miejsce- Maja Dudek & Kacper Białobrzeski

 

Duety Hip Hop 12-15 lat

2 miejsce – Oliwia Zytko & Dawid Szuber

4 miejsce – Amelia Górecka & Marta Burns

5 miejsce – Aleksandra Sowa & Dobrosława Kozłowska

7 miejsce – Katarzyna Gajewska & Maria Irga

 

Mini Formacja Hip Hop do 11 lat 

4 miejsce- 3D3

 

Mini Formacja Hip Hop 12-15 lat 

6 miejsce – 3D1

 

Formacja Hip Hop do 11 lat

4 miejsce - 3D3

5 miejsce - 3D8

6 miejsce - 3D2

 

Formacja Hip Hop 12-15 lat

4 miejsce - 3D1

5 miejsce - 3D4

7 miejsce – 3D5

 

Formacja Hip Hop pow. 15 lat

4 miejsce – 3D67

 

Formacja pow. 30 lat

2 miejsce – 3D MamaDad

 

 

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!!

 

 

 

 

Saturday the 15th. .