Brzeg Dolny 2017.06.18 Wyniki:

 

Hip-Hop formacje pow. 15 lat:

I miejsce - 3D7 

 

Taniec wolny zespoły pow. 30 lat:

I miejsce - MamaDad "Sekretarki"

 

Show dance zespoły 12-15 lat:

I miejsce - 3D4 "Ptaki"

 

Disco Dance formacje 9-11 lat:

I miejsce - 3D3

 

Disco dance małe grupy 12-15 lat:

I miejsce - 3D4

 

Disco dance formacje 12-15 lat:

I miejsce - 3D1

 

Disco dance małe grupy 9-11 lat:

I miejsce - 3D1

 

Hip-Hop formacje 9-11 lat:

I miejsce - 3D3

 

Disco Dance małe grupy 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D6

 

Hip-Hop małe grupy 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D4

 

Taniec współczesny zespoły pow. 15 lat:

Wyróżnienie - 3D7 "Wiatr"

 

Hip-Hop formacje 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D4

 

Hip-Hop formacje 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D1

 

Hip-Hop solo debiuty do lat 8:

I miejsce - Kacperczyk Zuzanna (3D2)

I miejsce - Romanow Amelia (3D2)

 

Hip-Hop solo 9-11 lat:

II miejsce - Miączyńska Pola (3D3)

III miejsce - Walenciejczyk Amelia (3D8)

IV miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

V miejsce - Gajewska Katarzyna (3D1)

VI miejsce - Burns Marta (3D1)

 

Hip-Hop solo 12-15 lat:

IV miejsce - Jakub Michalski (3D6)

 

Hip-Hop duety debiuty 9-11 lat:

I miejsce - Pytko Aleksandra & Rogowiec Zuzanna (3D3)

 

Hip-Hop Duety 9-11 lat:

I miejsce - Komicz Klara & Górecka Amelia (3D1)

II miejsce - Wyglądacz Milena & Jakubowska Julia (3D3)

III miejsce - Koźlik Maja & Opalińska Hanna (3D1)

IV miejsce - Gajewska katarzyna & Irga Marysia (3D1)

V miejsce - Solarka Pola & Tchórzewski Franek (3D3)

VI miejsce - Włodarz Tamara & Miączyńska Pola (3D3)

VII miejsce - Kontecka Antonina & Sremcevic Sarah (3D3) 

 

Hip-Hop duety 12-15 lat:

I miejsce - Sibińska Zuzanna & Michalski Jakub (3D6)

II miejsce - Sremcevic Sarah & Nehring Aleksandra (3D4)

III miejsce - Sowa Aleksandra & Kozłowska Dobrusia (3D4)

IV miejsce - Klimczak Weronika & Synowiec Aleksandra (3D4)

V miejsce - Mikuskiewicz Weronika & Kwiatkowska Alicja (3D5/3D6)

VI miejsce - Furdzik Julia & Białas Julia (3D5)

 

Disco solo do lat 8 debiuty:

I miejsce - Marta Michalska (3D2)

I miejsce - Lena Witek (3D8)

II miejsce - Franek Kozik (3D2)

II miejsce - Amelia Romanow (3D2)

II miejsce - Zuzanna Kacperczyk (3D2)

 

Disco solo debiuty 9-11 lat:

I miejsce - Agata Łakota (3D2)

I miejsce - Amelia Walenciejczyk (3D8)

I miejsce - Milena Wyglądacz (3D3)

I miejsce - Wiktoria Ciepielowska (3D3)

II miejsce - Franek Tchórzewski (3D3)

II miejsce - Amelia Sibińska (3D5)

II miejsce - Katarzyna Zalewska (3D2)

 

Disco solo 9-11 lat:

I miejsce - Katarzyna Gajewska (3D1)

II miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

III miejsce - Pola Miączyńska (3D3)

IV miejsce - Amelia Górecka (3D1)

V miejsce - Antosia Kontecka (3D3)

 

Disco Solo 12-15 lat:

I miejsce - Weronika Mikuskiewicz (3D5)

II miejsce - Ewa Świetuch (3D5)

III miejsce - Nikola Bujek (3D6)

IV miejsce - Aleksandra Synowiec (3D4)

V miejsce - Milena Waszczak (3D1)

VI miejsce - Aleksandra Nehring (3D4)

IX miejsce - Alicja Kwiatkowska (3D6)

 

Disco duety 9-11 lat debiuty:

I miejsce - Lena Witek & Amelia Walenciejczyk (3D8)

II miejsce - Agata Łakota & Katarzyna Zalewska (3D2)

II miejsce - Amelia Sibińska & Filip Rojewski

 

Disco duety 9-11 lat:

I miejsce - Oliwia Zytko & Maja Koźlik (3D1)

II miejsce - Amelia Górecka & Marysia Irga (3D1)

III miejsce - Pola Miączyńska & Pola Solarska (3D3)

IV miejsce - Lisa Sremcevic & Julia Jakubowska (3D3)

 

Disco duety 12-15 lat:

I miejsce - Weronika Klimczak & Aleksandra Synowiec (3D4)

II miejsce - Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak (3D1)

III miejsce - Zuzanna Sibińska & Nikola Bujek (3D6)

IV miejsce - Marta Burns & Mateusz Karkut (3D1)

V miejsce - Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (3D6)

VI miejsce - Weronika Mikuśkiewicz & Piotr Michalski (3D5)

 

 

 

 

Thursday the 19th. .