Disco Dance Solo Mistrzowie

 

Do 11 lat:

I miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

III miejsce - Katarzyna Gajewska (3D1)

V miejsce - Marysia Irga (3D1)

VII miejsce - Amelia Górecka (3D1)

 

12-15 lat:

III miejsce - Aleksandra Nehring (3D4)

IV miejsce - Alicja Kwiatkowska (3D6)

V miejsce - Aleksandra Synowiec (3D4)

 

 

Disco Dance Solo Debiuty

 

Do 8 lat:

II miejsce - Lena Witek (3D8)

III miejsce - Jan Zytko (3D2)

IV miejsce - Zuzanna Kacperczyk (3D2)

V miejsce - Amelia Romanow (3D2)

VI miejsce - Marta Michalska (3D2)

VII miejsce - Franek Kozik (3D2)

 

9-11 lat:

IV miejsce - Amelia Walenciejczyk (3D8)

VI miejsce - Wiktoria Ciepielowska (3D3)

 

12-15 lat:

V miejsce - Mateusz Karkut (3D1)

VII miejsce - Natalia Paczyńska (3D4)

 

 

Disco Dance Duety Mistrzowie

 

Do 11 lat:

II miejsce - Oliwia Zytko & Maja Koźlik (3D1)

IV miejsce - Maria Irga & Amelia Górecka (3D1)

 

12-15 lat:

II miejsce - Aleksandra Synowiec & Weronika Klimczak (3D4)

III miejsce - Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (3D6)

IV miejsce - Milena Waszczak & Katarzyna Gajewska (3D1)

V miejsce - Nikola Bujek & Zuzanna Sibińska (3D6)

VI miejsce - Marta Burns & Mateusz Karkut (3D1)

VII miejsce - Weronika Mikuskiewicz & Piotr Michalski (3D5)

 

 

Disco Dance Duety Debiuty

 

Do 8 lat:

I miejsce - Zuzanna Kacperczyk & Franek Kozik (3D2)

II miejsce - Jan Zytko & Amelia Romanow (3D2)

 

Do 11 lat:

I miejsce - Lena Witek & Amelia Walenciejczyk (3D8)

II miejsce - Katarzyna Zalewska & Agata Łakota (3D2)

III miejsce - Filip Rojewski & Amelia Sibińska

 

 

Disco Dance Mini Formacje

 

Do 11 lat:

I miejsce - 3D1

 

12-15 lat:

I miejsce - 3D6

II miejsce - 3D4 MINI

IV miejsce - 3D4 

 

 

Disco Dance Formacje

 

12-15 lat:

II miejsce - 3D5

III miejsce - 3D1

 

 

Show Solo

 

12-15 lat:

 

VI miejsce - Aleksandra Figiel (3D4)

VII miejsce - Zuzanna Szwarc (3D4)

 

 

Jazz Duet

 

Pow. 15 lat:

 

II miejsce - Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (3D7)

III miejsce - Nikola Jaworska & Ewa Michalak (3D7)

 

 

Show Formacje

 

12-15 lat:

 

II miejsce - 3D4 "Ptaki"

 

 

Hip-Hop Solo Mistrzowie

 

Do 8 lat:

III miejsce - Maciej Szachnowski (3D8)

 

Do 11 lat:

I miejsce - Tamara Włodarz (3D3)

II miejsce - Amelia Walenciejczyk (3D8)

III miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

IV miejsce - Franek Tchórzewski (3D3)

 

12-15 lat:

III miejsce - Aleksandra nehring (3D4)

 

 

Hip-Hop Solo Debiuty

 

Do 8 lat:

II miejsce - Amelia Romanow (3D2)

III miejsce - Zuzanna Kacperczyk (3D2)

 

9-11 lat:

IV miejsce - Lila Dubik

 

 

Hip-Hop Duety Mistrzowie

 

Do 8 lat:

I miejsce - Lena Witek & Maciej Szachnowski (3D8)

 

Do 11 lat:

I miejsce - Pola Solarska & Franek Tchórzewski (3D3)

III miejsce - Marysia Irga & Katarzyna Gajewska (3D1)

IV miejsce - Maja Koźlik & Hanna Opalińska (3D1)

 

12-15 lat:

III miejsce - Zuzanna Sibińska & Jakub Michalski (3D6)

IV miejsce - Aleksandra Sowa & Dobrusia Kozłowska (3D4)

V miejsce - Aleksandra Nehring & Sarah Sremcevic (3D4)

 

Pow. 15 lat:

III miejsce - Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (3D7)

 

 

Hip-Hop Duety Debiuty

 

Do 11 lat:

I miejsce - Zuzanna Kacperczyk & Franek Kozik (3D2)

 

 

Hip-Hop Mini Formacje

 

12-15 lat:

 

II miejsce - 3D4

III miejsce - 3D5

 

 

Hip-Hop Formacje

 

Do 11 lat:

II miejsce - 3D2

 

12-15 lat:

III miejsce  - 3D6

IV miejsce - 3D5

V miejsce - 3D4

VI miejsce - 3D1

 

 

 

 

 

Saturday the 21st. .