Aktualności

Ruszyły zapisy na Zimowy Obóz Taneczny 2019.

Termin: 26 styczeń – 2 luty.

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „Zawojanka”

34-233 Zawoja 981

Szczegóły można odczytać w 3Dance’owym systemie logującym.

Osoby chętne prosimy o dodanie się w tym systemie do grupy „OBÓZ ZIMOWY” oraz kontakt z instruktorem.

 

 

 

28 października (w niedzielę) odbędą się zamknięte warsztaty z tańca jazzowego wyłącznie dla tancerzy zespołu 3 Dance. Nasze zaproszenie przyjeli doświadczeni i niezwykle cenieni w świecie tanecznym założyciele Kieleckiego Teatru Tańca: Elżbieta i Grzegorz Pańtak.

Warsztaty odbędą się  z podziałem na cztery grupy wiekowe wg załączonego grafiku:

 

MamaDad: godz. 10:00-13:15

9-11 lat (3D2, 3D3, 3D8): godz. 10:00-13:15

12-15 lat (3D1, 3D4, 3D6): godz. 13:30-17:45

pow. 15 lat (3D7): godz. 13:30-17:45

 

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Nowowiejska 78, 50-315 Wrocław (sala gimnastyczna / aula)

Zapisy u instruktorów.

 

Elżbieta Szlufik-Pańtak: dyrektor Kieleckiego Teatru Tańca

Tancerka, pedagog tańca, choreograf. Współzałożyciel i dyrektor Kieleckiego Teatru Tańca, jednego z trzech zawodowych instytucjonalnych teatrów tańca w Polsce. Teatr ten założyła początkowo jako prywatny w 1995 roku a w 1998 roku przekształciła w stowarzyszenie na stałe zatrudniające tancerzy na etatach. W 2004 roku uchwałą Rady Miasta Kielce powołano Kielecki Teatr Tańca jako miejską instytucję kultury. Aktualnie w Teatrze zatrudnionych jest 36 pracowników etatowych, 25 pedagogów tańca w Szkole Tańca działającej przy Teatrze, do której na stałe uczęszcza miesięcznie ok. 1000 dzieci, młodzieży i dorosłych.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego – Kulturoznawstwo specjalizacja teatrologia. Odbyła studia podyplomowe na kierunku teoria tańca na Akademii Muzycznej w Warszawie. Wiedzę z zakresu stylów tańca jazzowego poszerza od 1994 u pedagogów paryskich szkół tańca Centre International de danse Jazz i Studio Harmonic. Jest współzałożycielką Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła wiele kursów dokształcających z dziedziny tańca jazzowego i charakterystycznego. Pracuje w Polsce i zagranicą jako choreograf, nauczyciel tańca, wykładowca, sędzia konkursów tanecznych.

 

Kreacje artystyczne

Tańczyła partie solowe w realizacjach Kieleckiego Teatru Tańca w choreografii:

Piotra Galińskiego, Thierrego Vergera, Bill’a Goodsona oraz własnych.. 

 

Nagrody, konkursy

Nagroda Ministra Kultury i Sztuki – Talenty (1998r.),Nagroda Miasta Kielc (1999r.),Srebrny Krzyż Zasługi (2000r.),Nagroda Marszałka Województwa Świętokrzyskiego „W Labiryntach Sztuki” w Kategorii Świętokrzyska Instytucja Kultury Roku 2006 dla Kieleckiego Teatru Tańca,Nagroda pierwszego stopnia Miasta Kielce dla Kieleckiego Teatru Tańca za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w 2006r., Nominacja do nagrody telewizyjnej: 2009 INTERNATIONAL EMMY® AWARD w kategorii: ARTS PROGRAMMING za film muzyczny Siedem Bram Jerozolim – TVP,Dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z okazji podsumowania Roku Chopinowskiego za „wybitne dokonania na rzecz dziedzictwa wielkiego kompozytora, którego dzieło stanowi fundament polskiej kultury” - za realizację widowiska i programu telewizyjnego „Chopin4” (2011),Nagroda Miasta Kielce 2011 dla Kieleckiego Teatru Tańca za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

 

Realizacje teatralne dla Kieleckiego Teatru Tańca

Uczucia - choreografia, część I - „Tęsknoty”, część II - „Uczucia” (1995r.),Quo Vadis - choreografia i reżyseria (1997r.),Dla Ciebie Panie - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem (1999/2000r.),Mężczyzna i kobiety - choreografia i reżyseria (1999r.),Błękitna rapsodia - choreografia (1999r.),Uświęcona - balet słowiański - choreografia i reżyseria (2000r.),Kalijuga - technobalet - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem ( 2001r.),Przemijanie - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem ( 2003r.),Świętokrzyskie Sny - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem (2004r.),Pasja - scenariusz, choreografia, reżyseria wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, nagranie TVP 3 (2006r.),Niemen - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, spektakl z Chórem Proforma i pianistą Arturem Dutkiewiczem (2006r.),Bolero - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, spektakl z Filharmonią Świętokrzyską (2006r.), Równowaga przeciwieństw – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, spektakl ze scenografią Borysa Kudlički dla Oppenheim Bank w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej (2008),Zdarzyło się w Jeruzalem – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, spektakl z Filharmonią Świętokrzyską, prawykonanie muzyki Krzesimira Dębskiego, scenografia Borys Kudlička, dofinansowano z MKiDN, nagranie TVP 3 (2008), Zakochany Paryż – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, spektakl rewiowy w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego (2008),Siedem Bram Jerozolimy – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, koncert z okazji 75. urodzin Krzysztofa Pendereckiego w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, scenografia Borys Kudlička, animacje komputerowe Tomasz Bagiński, reżyseria Jarosław Minkowicz, z udziałem orkiestry i chórów TWON, Filharmonii Narodowej i Filharmonii Podlaskiej, dyrygował Krzysztof Penderecki (2008). Tajemnice wirtualnego świata – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem,spektakl taneczno-muzyczny dla dzieci i młodzieży z udziałem muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej (2010), Turandot – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, mega produkcja operowa z Operą Wrocławską w reżyserii Michała Znanieckiego (2010)Chopin4 – choreografia wspólnie z Grzegorz Pańtakiem i Sławomirem Woźniakiem dla TVP (2010).

 

Realizacje dla teatru dramatycznego, telewizji i estrady

Oprawa taneczna koncertu Czesława Niemena (1996r.),Miss Polonia 2000 Finał - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem,Miłość na Krymie - ruch sceniczny, Teatr im. S.Żeromskiego w Kielcach,Teraz Wiem - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, koncert promocyjny płyty Michała Milowicza (2002r.),Femme Fatale - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, koncert teatralny Justyny Steczkowskiej, nagranie TVP 2, (2004r.),Baśnie 1000 i 1 nocy - ruch sceniczny, Teatr im. S.Żeromskiego w Kielcach,Sopot Festiwal TVP 1, „Koncert Przeboje Lata Jedynki” - choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem (2006r.),Jaka to melodia teleturniej TVP 1, choreografia ( 09.2006r.). You Can Dance (Po prostu tańcz – polska pierwsza i druga edycja) – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem dla uczestników programu (2007 i 2008), Siedem Bram Jerozolimy dla TVP 2 – choreografia wspólnie z Grzegorzem Pańtakiem, do filmu muzycznego - baletowego z okazji 75. urodzin Krzysztofa Pendereckiego w wersji HD (2008), Chopin4 – choreografia wspólnie z Grzegorz Pańtakiem i Sławomirem Woźniakiem dla TVP (2010).

 

Działalność pedagogiczna

Pedagog tańca jazzowego Kieleckiego Teatru Tańca,Wykładowca z dziedziny tańca jazzowego oraz historii tańca na Instruktorskich pomaturalnych Kursach Kwalifikacyjnych w Kielcach, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Białymstoku,Pedagog ogólnopolskich na warsztatach tanecznych organizowanych przez Kielecki Teatr Tańca , Polski Teatr Tańca - Balet Poznański oraz inne ośrodki kultury,Pedagog i choreograf gościnny czołowych polskich zespołów dziecięcych i młodzieżowych,Ścisła współpraca z Wyższą Szkołą Umiejętności w Kielcach w zakresie rozwoju kierunku taniec,Wykładowca z dziedziny tańca jazzowego i metodyki nauczania tańca na Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach na kierunku Taniec oraz Turystyka i rekreacja na pedagogice baletu na Uniwersytecie Muzycznym im. F.Chopina w Warszawie.

 

Działalność impresaryjna

Inicjator i organizator Festiwalu Tańca Kielce, imprezy corocznej, organizowanej od 2001 roku. Do tej pory gośćmi Festiwalu byli m.in. Balet Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, Opera Bałtycka, Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Ireneusz Krosny, Justyna Steczkowska, Collectif Jeu de Jambes z Paryża, Miejski Teatr Tańca z Giessen (Niemcy),soliści American Ballet Theatre, Ballet Arizona, Ballet Noir, Staatsballett Berlin, Bayerisches Staatsballett Monachium, Ballet Nacional de Cuba, oraz wielu innych zarówno cenionych jak i debiutujących artystów. 

Organizator Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego z udziałem pedagogów z USA, Niemiec, Holandii, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii. W warsztatach biorą udział tancerze, nauczyciele i choreografowie z Polski i wielu krajów Świata.

Organizator Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego z dziedziny tańca jazzowego dla instruktorów, pod auspicjami Narodowego Centrum Kultury przy Kieleckim Teatrze Tańca (2011).

 

Kwalifikacje zawodowe, wykształcenie:

Akademia Muzyczna w Warszawie

teoria tańca (studia podyplomowe)

 

Uniwersytet Łódzki ( studia magisterskie)

kierunek: kulturoznawstwo

specjalizacja: teatrologia

 

Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego

tytuł: instruktor tańca ( wykształcenie średnie specjalistyczne)

 

 

Grzegorz Pańtak: zastępca dyrektora Kieleckiego Teatru Tańca

 

Kreacje artystyczne

Tańczył partie solowe w realizacjach Kieleckiego Teatru Tańcaw choreografii Piotra Galińskiego, Thierrego Vergera, Alaina Bernarda, Elżbiety Szlufik-Pańtak, Iry Nadii Kodiche, Zofii Rudnickiej, Witolda Jurewicza oraz własnych. Jako solista występuje gościnnie w Operze Wrocławskiej w operze Raj Utracony Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego (2008). Występował w operze Król Roger w reżyserii Mariusza Trelińskiego realizowanej w koprodukcji Opery Wrocławskiej Teatru Maryjskiego w Petersburgu i Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego w Edynburgu (2008).

 

Nagrody, konkursy

Nagroda Marszałka Województwa Świętokrzyskiego „W Labiryntach Sztuki” w Kategorii Świętokrzyska Instytucja Kultury Roku 2006 dla Kieleckiego Teatru TańcaNagroda pierwszego stopnia Miasta Kielce dla Kieleckiego Teatru Tańca za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w 2006r.realizacja choreografii współczesnych dla finalistów: Sławomira Woźniaka, Arkadiusza Głębockiego - XIV Ogólnopolskiego Konkursu Tańca im.Wojciecha Wiesiołłowskiego (2005),półfinalista prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Baletu i Tańca Współczesnegow Nagoii, Japonia (2005r.).trzecia nagroda na Konkursie Choreograficznym w Duncan Centre w Pradze, Czechy (2005r.),nagroda Miasta Kielce za działalność kulturalną za 2002r.

 

Realizacje teatralne dla Kieleckiego Teatru Tańca

„Błękitna rapsodia” - scenografia, opracowanie światła (1999r.)„Dla Ciebie Panie” - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak, (2000r.)„Uświęcona - balet słowiański” - dobór i opracowanie materiału muzycznego (2000r.)„Kalijuga - technobalet” - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak, opracowanie światła ( 2001r.),„Świętokrzyskie Sny” - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak (2004r.)„Pasja” - scenariusz, choreografia, reżyseria wspólniez Elżbietą Szlufik-Pańtak scenografia, opracowanie światła, nagranie TVP 3 (2006r.).„Wariacje b-moll” - scenariusz choreografia, reżyseria wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak, scenografia, opracowanie światła, spektakl z Filharmonią Świętokrzyską - dofinansowano ze środków MKiDN nagranie TVP 3 (2007r.)Równowaga przeciwieństw – idea i choreografia, spektakl ze scenografią Borysa Kudlički dla  Oppenheim Bank w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej (2008),Zdarzyło się w Jeruzalem – choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik – Pańtak , spektakl z Filharmonią  Świętokrzyską, prawykonanie muzyki Krzesimira Dębskiego, scenografia Borys Kudlička, dofinansowano z MKiDN, nagranie TVP 3 (2008),Zakochany Paryż – choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik – Pańtak, spektakl rewiowy w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego (2008),Siedem Bram Jerozolimy – choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik – Pańtak,  koncert z okazji 75. urodzin Krzysztofa Pendereckiego w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, scenografia Boris Kudlička, animacje komputerowe Tomasz Bagiński, reżyseria Jarosław Minkowicz, z udziałem orkiestry i chórów TWON, Filharmonii Narodowej i Filharmonii Podlaskiej, dyrygował Krzysztof Penderecki (2008), Film został nominowany do prestiżowej nagrody EMMY w kategorii ART Programming.Jazz Dance Back and Forth - scenografia, reżyseria światłaTajemnice wirtualnego świata - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak, scenografia, reżyseria światła

 

Realizacje telewizyjne i estradowe

„Miss Polonia 2000 Finał” - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak,Videoklip „Wszyscy na scenę”Michała Milowicza - choreografia ( 2002r.)„Teraz Wiem” - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak, koncert promocyjnypłyty Michała Milowicza (2002r.),„Sąsiedzi” - serial TVP choreografia do 4 odcinków (2003r.),„Femme Fatale” - choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak, koncert teatralny Justyny Steczkowskiej nagranie TVP 2, (2004r.),Sopot Festiwal TVP 1, „Koncert Przeboje Lata Jedynki” - choreografia wspólniez Elżbietą Szlufik-Pańtak (2006r.).You Can Dance (Po prostu tańcz – polska pierwsza i druga edycja) – choreografia wspólnie z E.Szlufik – Pańtak  dla uczestników programu (2007 i 2008),Siedem Bram Jerozolimy dla TVP 2 – choreografia wspólnie z Elżbietą Szlufik – Pańtak, do filmu muzycznego z okazji 75. urodzin Krzysztofa Pendereckiego w wersji HD (2008).

 

Działalność pedagogiczna

pedagog tańca jazzowego i klasycznego Kieleckiego Teatru Tańca,wykładowca z dziedziny tańca jazzowego na Instruktorskich Kursach Kwalifikacyjnych w Kielcach, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Białymstoku,wykładowca z dziedziny tańca jazzowego na pierwszym w Polsce kierunku taniec na Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcachwykładowca z dziedziny tańca jazzowego na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Rzeszowskim,pedagog  ogólnopolskich warsztatach tanecznych organizowanych przez Kielecki Teatr Tańca i Polski Teatr Tańca - Balet Poznański, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu,Szkołę Tańca Riviera w Warszawie  oraz inne  ośrodki kultury,pedagog i choreograf gościnny czołowych polskich zespołów dziecięcych i młodzieżowych.ścisła współpraca z Wyższą Szkołą Umiejętności w Kielcach w zakresie rozwoju kierunku taniec.

 

Działalność impresaryjna

Inicjator i organizator Festiwalu Tańca Kielce, imprezy corocznej, organizowanej od   2001 roku. Do tej pory gośćmi Festiwalu byli m.in. Balet Teatru Wielkiego OperyNarodowej w  Warszawie, Balet Opery Bałtyckiej w Gdańsku, Polski Teatr Tańca - BaletPoznański, Justyna Steczkowska, Ireneusz Krosny Collectif Jeu do Jambes z Paryża  oraz wielu innych artystów.

Współorganizator dotychczasowych 16 edycji Międzynarodowych Warsztatów Tańca Jazzowego - imprezy systematycznie odbywającej się dwa razy do roku.

 

 

Edukacja, kwalifikacje zawodowe, wykształcenie:

 

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach ( studia magisterskie)

kierunek: wychowanie fizyczne

specjalizacja trenerska: akrobatyka sportowa.

 

Instruktorski Kurs Kwalifikacyjnyz dziedziny tańca współczesnego

tytuł: instruktor tańca ( wykształcenie średnie specjalistyczne )

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Bytomiu

tytuł: artysta tancerz ( średnia szkoła artystyczna II stopnia )

 

Szkoła Tańca i Gimnastyki "Impuls" Elżbiety Szlufik - od 1993 do 1998r.

 

Warsztatowe lekcje pobierane systematycznie od 1994 roku u pedagogów paryskich szkół tańca:

CENTRE INTERNATIONAL DE DANSE JAZZ,

STUDIO HARMONIC

 

 

 

 

28 października (w niedzielę) odbędą się zamknięte warsztaty z tańca jazzowego wyłącznie dla tancerzy zespołu 3 Dance. Nasze zaproszenie przyjeli doświadczeni i niezwykle cenieni w świecie tanecznym założyciele Kieleckiego Teatru Tańca: Elżbieta i Grzegorz Pańtak.

Warsztaty odbędą się  z podziałem na cztery grupy wiekowe wg załączonego grafiku:

MamaDad: godz. 10:00-13:15

9-11 lat (3D2, 3D3, 3D8): godz. 10:00-13:15

12-15 lat (3D1, 3D4, 3D6): godz. 13:30-17:45

pow. 15 lat (3D7): godz. 13:30-17:45

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej, ul. Nowowiejska 78, 50-315 Wrocław (sala gimnastyczna / aula)

Zapisy u instruktorów.

 

 

Na kontach w systemie (http://3dance.wygodnarezerwacja.pl) w zakładce dokumenty są już dostępne regulaminy zajęć tanecznych obowiązujące od września. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi. 

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu jednego z naszych rodziców, powstał pamiątkowy film z 5-lecia Zespołu. Wszystkie chętne osoby do zakupu płyty prosimy o zapisywanie się  u instruktorów na zajęciach. Zapisy trwają do 21.09.2018. Koszt płyty to 30 zł.

Na stronie internetowej w zakładce "POBIERZ" znajdują się regulaminy i deklaracje uczestnictwa gotowe do pobrania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Letni Obóz Taneczny w Międzybrodziu Bialskim zaliczamy do bardzo udanych. Wszyscy wykonaliśmy ogrom pracy. Tancerze się świetnie spisali. Czujemy się spełnieni i przekonani, że wszyscy wykonaliśmy krok do przodu. Foto i wideo relacje można zobaczyć w zakładce GALERIA. 

 

 

 

 

Jedenastego czerwca odbył się w Teatrze Muzycznym "Capitol" huczny koncert z okazji PIĘCIOLECIA istnienia Zespołu Tanecznego 3Dance. Dziękujemy za wspólne świętowanie, za Waszą obecność i przeżywanie razem z nami historii klubu. Nasi tancerze pięknie wyglądali, cudownie tańczyli, a niektórzy nawet czysto zaśpiewali. Jesteśmy z Was dumni. 

 

 

 

 

Turniej Tańca "TOP" 19/20 maja 2018 - wyniki.

 

I miejsce Disco Dance Formacja 3D4 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Mini Formacja 3D4 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Formacja 3D8 9-11 lat

I miejsce Jazz Solo Debiuty Natalia Kotarska do 8 lat

I miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Oliwia Zytko & Maja Koźlik 12-15 lat

I miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Franek Tchórzewski & Tamara Włodarz 9-11 lat

I miejsce Disco Dance Duet Debiuty Katarzyna Zalewska & Agata Łakota 9-11 lat

I miejsce Hip-Hop Mini Formacja 3DKids1 do 8 lat

I miejsce Hip-Hop Duet Debiuty Natasza Jedrzejko & Olga Ślęzak do 8 lat

I miejsce Show Dance Solo Marta Michalska do 8 lat

I miejsce Disco Dance Mini Formacja 3DKids2 do 8 lat

I miejsce Disco Dance Duet Debiuty Jagoda Przechewka & Lena Żołędziowska do 8 lat

 

II miejsce Hip-Hop Formacja 3D1 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Marta Burns 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Formacja 3D1 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Mini Formacja 3D1 12-15 lat

II miejsce Jazz Mini Formacja 3D3 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Duet Debiuty Marta Michalska & Zofia Wójcik do 8 lat

II miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Antonina Kontecka & Pola Solarska 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Maria Irga & Amelia Górecka 12-15 lat

II miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Amelia Walenciejczyk & Amelia Szymańska 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Marta Michalska do 8 lat

II miejsce Jazz Mini Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Jazz Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Disco Dance Mini Formacja 3DKids1 do 8 lat

II miejsce Disco Dance Mini Formacja 3D8 9-11 lat

II miejsce Disco Dance Duet Debiuty Kaja Balwierz & Zofia Żłobińska 9-11 lat

II miejsce Taniec Nowoczesny Formacja 3DKids3 do 8 lat

II miejsce Jazz Mini Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Jazz Formacja 3D7 pow. 15 lat

II miejsce Show dance - Formacja 3D5 12-15 lat

II miejsce Show Dance Solo Mistrzowie Joanna Mielniczuk pow. 15 lat

II miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Amelia Walenciejczyk 9-11 lat

 

III miejsce Jazz Solo Mistrzowie Aleksandra Nehring 12-15 lat

III miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Marta Burns & Dawid Szuber 12-15 lat

III miejsce Hip-Hop Formacja 3D5 12-15 lat

III miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Katarzyna Gajewska 12-15 lat

III miejsce Disco Dance Solo Debiuty Jagoda Przechewka do 8 lat

III miejsce Hip-Hop Duet Mistrzowie Julia Jakubowska & Antonina Kontecka 9-11 lat

III miejsce Hip-Hop Mini Formacja 3D1 12-15 lat

III miejsce Hip-Hop Formacja 3D5 12-15 lat

III miejsce Taniec Współczesny Mini Formacja 3D1 12-15 lat

 

Wyróżnienie Disco Dance Formacja 3DKids2 do 8 lat

Wyróżnienie Hip-Hop Formacja 3D4 12-15 lat

Wyróżnienie Hip-Hop Formacja 3D7 pow. 15 lat

 

IV miejsce Jazz Solo Mistrzowie Nina Rojewska 12-15 lat

IV miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak 12-15 lat

IV miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Karolina Kaparnik & Amelia Balcerzak 9-11 lat

IV miejsce Disco Dance Solo Debiuty Lena Żołędziowska do 8 lat

IV miejsce Disco Dance Duet Debiuty Natasza Jędrzejko & Olga Ślęzak do 8 lat

 

V miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Aleksandra Nehring 12-15 lat

V miejsce Hip-Hop Duet Mistrzowie Maciej Szachnowski & Lena Witek 9-11 lat

V miejsce Disco Dance Solo Debiuty Zofia Wójcik do 8 lat

V miejsce Jazz Duet Mistrzowie Ewa Michalak & Nikola Jaworska pow. 15 lat

V miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Oliwia Sikorska & Mateusz Karkut 12-15 lat

V miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Pola Miączyńska 9-11 lat

V miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Aleksandra Nehring 12-15 lat

 

VI miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Maciej Szachnowski 9-11 lat

VI miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Weronika Mikuśkiewicz & Piotr Michalski 12-15 lat

VI miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Maja Koźlik 12-15 lat

VI miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Mateusz Karkut 12-15 lat

 

VII miejsce Disco Dance Solo Mistrzowie Aleksandra Synowiec 12-15 lat

VII miejsce Disco Dance Duet Mistrzowie Alicja Jurach & Aleksandra Figiel 12-15 lat

VII miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Julia Jakubowska 9-11 lat

 

VIII miejsce Hip-Hop Solo Mistrzowie Antonina Kontecka 9-11 lat

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Federacji WADF 2018 Inowrocław - wyniki

 

II miejsce - 3D3 formacja disco do 11 lat 

III miejsce - 3D1 formacja disco 12-15 lat

III miejsce - 3D5 formacja street dance „Koty” 

III miejsce - 3D1 mini formacja hip hop 12-15 lat

III miejsce - MamaDad formacja master pow. 30 lat

III miejsce - duet hip hop do 7 lat - Olga Ślęzak i Natasza Jędrzejko 

 

Finalistka solo hip hop do 11 lat Julia Jakubowska

 

IV miejsce - 3D4 mini formacja disco 12-15 lat

IV miejsce - 3D6 formacja disco dance pow. 16 lat

V miejsce- 3D6 mini formacja disco pow. 16 lat

V miejsce - 3D8 formacja disco dance 12-15 lat 

V miejsce - 3D67 formacja hip hop pow. 16 lat

VI miejsce - 3D2 formacja disco do 11 lat

VI miejsce - 3D3 mini formacja disco dance do 11 lat

 

VII miejsce - 3D8 mini formacja disco dance do 11 lat.

VII miejsce - 3D3 formacja hip hop do 11 lat 

VII miejsce - Amelia Walenciejczyk i Amelia Szymańska duet hip hop do 11 lat. 

VIII miejsce - 3D8 formacja hip hop do 11 lat

VIII miejsce - Marta Burns i Dawid Szuber duet disco Dance 12-15

IX miejsce - 3D5 formacja hip hop 12-15 lat

IX miejsce - 3D2 formacja hip hop do 11 lat 

X miejsce - 3D4 formacja disco dance 12-15 lat

X miejsce - 3D1 formacja hip hop 12-15 lat

XII miejsce - 3D4 formacja hip hop 12-15 lat

 

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY WEEKEND PEŁEN WRAŻEŃ !!!

Pozdrawiamy

 

 

 

 

24 marca odbył się Festiwal tańca Comania 2018 na których zdobyliśmy wszystkie rodzaje nagród: NAGRODY GŁÓWNE, ZŁOTE WYRÓŻNIENIA, SREBRNE WYRÓŻNIENIA i BRĄZOWE WYRÓŻNIENIA.

 

 

 

 

XX TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR STAROSTY OLEŚNICKIEGO 10.02.2018

 

TANIEC ARTYSTYCZNY:

 

Solo:

I miejsce - Marta Michalska solo do 8 lat 

I miejsce - Aleksandra Nehring solo 12-15 lat

I miejsce - Joanna Mielniczuk solo pow. 15 lat

 

Duet:

I miejsce - Ewa Michalak i Nikola Jaworska duet pow. 15 lat

 

Mini Formacja:

I miejsce - 3D3 Mini formacja do 11 lat 

I miejsce - 3D4 Mini formacja 12- 15 lat

I miejsce - 3D7 Mini formacja pow. 15 lat

 

 

STREET DANCE:

 

Solo:

II miejsce - Pola Miączyńska solo hh do 11 lat

IV miejsce - Tamara Włodarz solo hh do 11 lat

V miejsce - Amelia Walenciejczyk solo hh do 11 lat

 

V miejsce - Aleksandra Nehring solo hh 12-15 lat

VI miejsce - Aleksandra Synowiec solo hh 12-15 lat

VII miejsce - Sarah Sremcevic solo hh 12-15 lat

 

I miejsce - Jakub Michalski solo hh pow. 15 lat

 

Duet:

I miejsce - Pola Solarska i Franek Tchórzewski duet hh do 11 lat

II miejsce - Aleksandra Pytko i Zuzanna Rogowiec duet hh do 11

IV miejsce - Milena Wyglądacz i Julia Jakubowska duet hh do 11

V miejsce - Amelia Sibińska i Filip Rojewski duet hh do 11 lat

VI miejsce - Amelia Romanow i Agata Łakota duet hh do 11 lat

 

II miejsce- Amelia Górecka i Marta Burns duet hh 12-15 lat

III miejsce - Maja Koźlik i Milena Waszczak duet hh 12-15 lat 

IV miejsce - Aleksandra Sowa i Dobrosława Kozłowska duet hh 12-15 lat

V miejsce - Aleksandra Synowiec i Izabela Ruszczyc duet hh 12-15 lat

VII miejsce- Aleksandra Nehring i Sarah Sremcevic duet hh 12-15 lat

 

Mini Formacja:

I miejsce - 3D3 Mini formacja hh do 11 lat

 

GRATULUJEMY!!!!!

 

 

 

 

Wyniki Turnieju Freestyle Dance Nysa 2018

 

Pierwszy Krok Taneczny do 8 lat Formacje

1 miejsce – 3D Kids 2

3 miejsce – 3D Kids 1

 

Wschodzące Gwiazdy do 11 lat Formacje

2 miejsce- 3D2

 

Solo Disco do 8 lat

1 miejsce – Marta Michalska

 

Solo Disco do 11 lat

2 miejsce – Pola Miączyńska 

3 miejsce – Amelia Walenciejczyk 

5 miejsce – Antonina Kontecka 

7 miejsce – Tamara Włodarz 

8 miejsce – Pola Solarska

 

Solo disco 12-15 lat

1 miejsce – Oliwia Zytko

4 miejsce – Mateusz Karkut

5 miejsce – Aleksandra Nehring

7 miejsce – Maria Irga

 

Duety Disco do 11 lat

1 miejsce- Tamara Włodarz & Franek Tchórzewski

2 miejsce- Pola Miączyńska& Lisa Sremcevic

3 miejsce- Pola Solarska& Antonia Kontecka

4 miejsce- Amelia Balcerzak &Karolina Kaparnik

5 miejsce- Kaja Balwierz &Zofia Żłobińska

 

Duety Disco 12-15 lat

3 miejsce- Marta Burns & Dawid Szuber

4 miejsce- Amelia Górecka & Maria Irga

5 miejsce- Maja Koźlik & Oliwia Zytko

6 miejsce- Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak

8 miejsce – Alicja Jurach & Aleksandra Figiel

 

Mini Formacja Disco do 11 lat 

2 miejsce - 3D3

3 miejsce – 3D8

 

Mini Formacja Disco 12-15 lat

3 miejsce – 3D4

5 miejsce – 3D1

6 miejsce – 3D5

 

Mini Formacja Disco pow. 15 lat

3 miejsce - 3D6

 

Formacja Disco Dance do 11 lat 

3 miejsce – 3D3

4 miejsce- 3D8

 

Formacja Disco 12-15 lat

4 miejsce- 3D1

5 miejsce- 3D4

 

Formacja Disco pow. 15 lat 

3 miejsce - 3D6

 

Solo Perf. Art. Improv. Do 11 lat

6 miejsce – Pola Miączyńska

 

Solo Perf.Art. Improv.pow. 15 lat 

5 miejsce – Joanna Mielniczuk

 

Mini Formacja Show Dance do 11 lat

3 miejsce - 3D3 

 

Mini Formacja Show Dance 12-15 lat

4 miejsce - 3D4  

5 miejsce – 3D1

 

Mini Formacja Show Dance pow. 15 lat

5 miejsce - 3D7

 

Formacja Show Dance 12-15 lat

3 miejsce – 3D5 ("Koty")

 

Formacja Show Dance pow. 15 lat

2 miejsce - 3D7 ("Tęcza")

 

Solo Hip Hop do 11 lat

4 miejsce – Pola Miączyńska

6 miejsce – Julia Jakubowska

6 miejsce – Pola Solarska

 

Solo Hip Hop 12-15 lat

4 miejsce – Aleksandra Nehring

6 miejsce – Ewa Świętuch

8 miejsce – Nina Rojewska

 

Duet Hip Hop do 11 lat

2 miejsce - Pola Solarska & Franek Tchórzewski

3 miejsce - Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska

5 miejsce- Agata Łakota & Amelia Romanow

6 miejsce- Amelia SIbińska & Filip Rojewski

7 miejsce – Magdalena Kurczuk & Julia Kaliściak

8 miejsce- Maja Dudek & Kacper Białobrzeski

 

Duety Hip Hop 12-15 lat

2 miejsce – Oliwia Zytko & Dawid Szuber

4 miejsce – Amelia Górecka & Marta Burns

5 miejsce – Aleksandra Sowa & Dobrosława Kozłowska

7 miejsce – Katarzyna Gajewska & Maria Irga

 

Mini Formacja Hip Hop do 11 lat 

4 miejsce- 3D3

 

Mini Formacja Hip Hop 12-15 lat 

6 miejsce – 3D1

 

Formacja Hip Hop do 11 lat

4 miejsce - 3D3

5 miejsce - 3D8

6 miejsce - 3D2

 

Formacja Hip Hop 12-15 lat

4 miejsce - 3D1

5 miejsce - 3D4

7 miejsce – 3D5

 

Formacja Hip Hop pow. 15 lat

4 miejsce – 3D67

 

Formacja pow. 30 lat

2 miejsce – 3D MamaDad

 

 

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!!

 

 

 

 

2017-12-09 Wrocławskie Kolędowanie - Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Nie mogło nas zabraknąć.

Wszystkim naszym tancerzom dziękujemy za przybycie, piękne występy, pełną mobilizację. 

Pogoda nie przeszkodziła Wam rozpalić sceny!!!

 

 

 

 

 

Turniej taneczny „Koguci Pazur” w Oławie 

 

Wyniki:

 

Solo Disco do 11 lat

1 miejsce - Maja Koźlik

1 miejsce -Amelia Górecka

2 miejsce - Antosia Kontecka

2 miejsce - Oliwia Zytko

3 miejsce- Marysia Irga

3 miejsce - Amelia Walenciejczyk

3 miejsce - Kasia Gajewska

 

Solo Disco 12-15 lat

1 miejsce - Ola „ Cola” Nehring 

2 miejsce - Ewa Świętuch

4 miejsce - Weronika Mikuśkiewicz

6 miejsce - Ola Figiel

 

Duety Disco do 11 lat

1 miejsce - Marysia Irga/Amelia Górecka

1 miejsce - Amelia Walenciejczyk/ Amelia Szymańska

2 miejsce - Tosia Kontecka/ Pola Solarska

2 miejsce - Oliwia Zytko/ Maja Koźlik

3 miejsce - Tamara Włodarz/ Franek Tchórzewski

3 miejsce - Karolina Kaparnik/ Amelia Balcerzak

 

Duety Disco 12-15 lat

1 miejsce- Kasia Gajewska/Milena Waszczak

2 miejsce - Marta Burns/ Mateusz Karkut

3 miejsce - Weronika Mikuskiewicz/Piotr Michalski

3 miejsce - Alicja Jurach/ Ola Figiel

5 miejsce - Klaudia Laszczkowska/ Lila Dubik

 

Solo Hip-Hop do 11 lat

1 miejsce - Tamara Włodarz

2 miejsce - Julia Jakubowska

3 miejsce - Amelia Walenciejczyk

3 miejsce - Franek Tchórzewski

 

Solo Hip-Hop 12-15 lat

4 miejsce - Ola Nehring

5 miejsce- Jakub Michalski

8 miejsce - Ewa Świętuch

 

Duety Hip-Hop do 11 lat 

1 miejsce - Amelia Górecka/ Marta Burns

1 miejsce - Milena Wyglądacz/ Julia Jakubowska

2 miejsce- Kasia Gajewska/ Marysia Irga

2 miejsce- Pola Solarska/ Franek Tchórzewski

3 miejsce - Tamara Włodarz/ Julia Stasik

3 miejsce- Amelia Walenciejczyk/ Amelia Szymańska

3 miejsce- Lena Witek/ Maciej Szachnowski

 

Duety Hip-Hop 12-15 lat

1 miejsce - Julia Szarat/ Klaudia Saluk

2 miejsce - Oliwia Padewska/ Weronika Mikuśkiewicz

3 miejsce - Maja Koźlik/ Milena Waszczak

4 miejsce - Ewa Świętuch/ Maciej Sierański

6 miejsce - Karolina Pokutycka/ Mateusz Karkut

 

 

 

 

Mamy nowy system zapisów na zajęcia.

Wchodzimy na adres (skopiuj link): https://3dance.wygodnarezerwacja.pl

1. Dla każdego uczestnika zajęć należy utworzyć konto podając dane dziecka i kontakt do rodziców. Nr PESEL i HASŁO będą potrzebne do logowania.

2. Akceptujemy regulamin i zaznaczamy, że dane podane w formularzu należą do rodziców.

3. Po zalogowaniu dołączamy do swojej grupy wybierając ją z listy.

4. Opłata za zajęcia dokonywana będzie przez system PayU

5. Na swoim koncie uczestnik zajęć (jego rodzic/opiekun) będzie miał wgląd do obecności na zajęciach, opłat oraz wiadomości od instruktorów.

6. W późniejszym terminie udostępniony będzie kalendarz, na którym zaznaczone będą terminy dodatkowych zajęć, turniejów i innych tanecznych wydarzeń.

  

 

 

 

 

3Dance po raz pierwszy wziął udział w Mistrzostwach w 2014r. Od początku byliśmy "na fali".

Czytaj więcej...
Tuesday the 16th. .