Aktualności

24 marca odbył się Festiwal tańca Comania 2018 na których zdobyliśmy wszystkie rodzaje nagród: NAGRODY GŁÓWNE, ZŁOTE WYRÓŻNIENIA, SREBRNE WYRÓŻNIENIA i BRĄZOWE WYRÓŻNIENIA.

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI INOWROCŁAW- WSTĘPNE INFORMACJE!!!

Wyjazd solo i duetów HH w sobotę 21.04 o godz. 4:30

Reszta formacji HH wyjazd w sobotę 21.04 o godz. 7:00

Powrót grupy 3D5 (bez mf disco i duetów disco) i 3D7 w późnych godzinach 

wieczornych.

Reszta zespółu powrót w niedzielę 22.04 w poźnych godzinach wieczornych.

Koszt wyjazdu dla grup 3D5 (bez mf disco i duetów disco ) oraz 3D7 - 150 zł.

Cena zawiera:

- opłatę startową formacji i mini formacji

- przejazd

- obiad 

- ubezpieczenie

Koszt wyjazdu dla reszty grup (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D5 - mini formacja 

disco , 3D6, 3D8) - 300 zł - PODANA CENA JEST ORIENTACYJNA , DOKŁADNA 

ZNANA BĘDZIE PO POTWIERDZENIU OPŁATY ZA NOCLEG.

Cena zawiera:

- opłatę startową za formacje i mini formacje

- przejazd

- nocleg

- wyżywienie( śniadanie, kolację i dwa obiady)

- ubezpieczenie

PODANE CENY MOGĄ ULEC ZMIANIE DLATEGO PROSIMY O NIE WPŁACANIE DO MOMENTU 

POTWIERDZENIA ICH WYSOKOŚCI!!!!!!!!!

DODATKOWA OPŁATA DLA SOLO I DUETÓW 20 ZŁ OD KAŻDEJ KOLEJNEJ KATEGORII

NP: 

2xSOLO I 2XDUET = 80 ZŁ

 

DOKŁADNE GODZINY WYJAZDU ZNANE BĘDĄ OK 19.04 

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT!!!

 

 

 

Najbliższe plany zespołu:

14.04 - akrobatyka i zajęcia indywidualne

21.04 - mistrzostwa Polski disco dance i hip hop Inowrocław

22.04 - mistrzostwa Polski disco dance i hip hop Inowrocław

28.04 - akrobatyka i zajęcia indywidualne

12.05 - akrobatyka i zajęcia indywidualne

19.05 - akrobatyka i zajęcia indywidualne

19.05 - turniej Top Dance Kiełczów (solo i duety oraz wszystkie formacje i mini formacje)

20.05 - turniej Top Dance Kiełczów (solo i duety oraz wszystkie formacje i mini formacje)

02.06 - turniej tańca Brzeg Dolny (solo i duety oraz wybrane formacje) 

11.06 - koncert 5-lecia zespołu w Teatrze Muzycznym CAPITOL

23.06 - Piknik 3Dance (termin może ulec zmianie)

 

 

 

 

XX TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR STAROSTY OLEŚNICKIEGO 10.02.2018

 

TANIEC ARTYSTYCZNY:

 

Solo:

I miejsce - Marta Michalska solo do 8 lat 

I miejsce - Aleksandra Nehring solo 12-15 lat

I miejsce - Joanna Mielniczuk solo pow. 15 lat

 

Duet:

I miejsce - Ewa Michalak i Nikola Jaworska duet pow. 15 lat

 

Mini Formacja:

I miejsce - 3D3 Mini formacja do 11 lat 

I miejsce - 3D4 Mini formacja 12- 15 lat

I miejsce - 3D7 Mini formacja pow. 15 lat

 

 

STREET DANCE:

 

Solo:

II miejsce - Pola Miączyńska solo hh do 11 lat

IV miejsce - Tamara Włodarz solo hh do 11 lat

V miejsce - Amelia Walenciejczyk solo hh do 11 lat

 

V miejsce - Aleksandra Nehring solo hh 12-15 lat

VI miejsce - Aleksandra Synowiec solo hh 12-15 lat

VII miejsce - Sarah Sremcevic solo hh 12-15 lat

 

I miejsce - Jakub Michalski solo hh pow. 15 lat

 

Duet:

I miejsce - Pola Solarska i Franek Tchórzewski duet hh do 11 lat

II miejsce - Aleksandra Pytko i Zuzanna Rogowiec duet hh do 11

IV miejsce - Milena Wyglądacz i Julia Jakubowska duet hh do 11

V miejsce - Amelia Sibińska i Filip Rojewski duet hh do 11 lat

VI miejsce - Amelia Romanow i Agata Łakota duet hh do 11 lat

 

II miejsce- Amelia Górecka i Marta Burns duet hh 12-15 lat

III miejsce - Maja Koźlik i Milena Waszczak duet hh 12-15 lat 

IV miejsce - Aleksandra Sowa i Dobrosława Kozłowska duet hh 12-15 lat

V miejsce - Aleksandra Synowiec i Izabela Ruszczyc duet hh 12-15 lat

VII miejsce- Aleksandra Nehring i Sarah Sremcevic duet hh 12-15 lat

 

Mini Formacja:

I miejsce - 3D3 Mini formacja hh do 11 lat

 

GRATULUJEMY!!!!!

 

 

 

 

Wyniki Turnieju Freestyle Dance Nysa 2018

 

Pierwszy Krok Taneczny do 8 lat Formacje

1 miejsce – 3D Kids 2

3 miejsce – 3D Kids 1

 

Wschodzące Gwiazdy do 11 lat Formacje

2 miejsce- 3D2

 

Solo Disco do 8 lat

1 miejsce – Marta Michalska

 

Solo Disco do 11 lat

2 miejsce – Pola Miączyńska 

3 miejsce – Amelia Walenciejczyk 

5 miejsce – Antonina Kontecka 

7 miejsce – Tamara Włodarz 

8 miejsce – Pola Solarska

 

Solo disco 12-15 lat

1 miejsce – Oliwia Zytko

4 miejsce – Mateusz Karkut

5 miejsce – Aleksandra Nehring

7 miejsce – Maria Irga

 

Duety Disco do 11 lat

1 miejsce- Tamara Włodarz & Franek Tchórzewski

2 miejsce- Pola Miączyńska& Lisa Sremcevic

3 miejsce- Pola Solarska& Antonia Kontecka

4 miejsce- Amelia Balcerzak &Karolina Kaparnik

5 miejsce- Kaja Balwierz &Zofia Żłobińska

 

Duety Disco 12-15 lat

3 miejsce- Marta Burns & Dawid Szuber

4 miejsce- Amelia Górecka & Maria Irga

5 miejsce- Maja Koźlik & Oliwia Zytko

6 miejsce- Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak

8 miejsce – Alicja Jurach & Aleksandra Figiel

 

Mini Formacja Disco do 11 lat 

2 miejsce - 3D3

3 miejsce – 3D8

 

Mini Formacja Disco 12-15 lat

3 miejsce – 3D4

5 miejsce – 3D1

6 miejsce – 3D5

 

Mini Formacja Disco pow. 15 lat

3 miejsce - 3D6

 

Formacja Disco Dance do 11 lat 

3 miejsce – 3D3

4 miejsce- 3D8

 

Formacja Disco 12-15 lat

4 miejsce- 3D1

5 miejsce- 3D4

 

Formacja Disco pow. 15 lat 

3 miejsce - 3D6

 

Solo Perf. Art. Improv. Do 11 lat

6 miejsce – Pola Miączyńska

 

Solo Perf.Art. Improv.pow. 15 lat 

5 miejsce – Joanna Mielniczuk

 

Mini Formacja Show Dance do 11 lat

3 miejsce - 3D3 

 

Mini Formacja Show Dance 12-15 lat

4 miejsce - 3D4  

5 miejsce – 3D1

 

Mini Formacja Show Dance pow. 15 lat

5 miejsce - 3D7

 

Formacja Show Dance 12-15 lat

3 miejsce – 3D5 ("Koty")

 

Formacja Show Dance pow. 15 lat

2 miejsce - 3D7 ("Tęcza")

 

Solo Hip Hop do 11 lat

4 miejsce – Pola Miączyńska

6 miejsce – Julia Jakubowska

6 miejsce – Pola Solarska

 

Solo Hip Hop 12-15 lat

4 miejsce – Aleksandra Nehring

6 miejsce – Ewa Świętuch

8 miejsce – Nina Rojewska

 

Duet Hip Hop do 11 lat

2 miejsce - Pola Solarska & Franek Tchórzewski

3 miejsce - Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska

5 miejsce- Agata Łakota & Amelia Romanow

6 miejsce- Amelia SIbińska & Filip Rojewski

7 miejsce – Magdalena Kurczuk & Julia Kaliściak

8 miejsce- Maja Dudek & Kacper Białobrzeski

 

Duety Hip Hop 12-15 lat

2 miejsce – Oliwia Zytko & Dawid Szuber

4 miejsce – Amelia Górecka & Marta Burns

5 miejsce – Aleksandra Sowa & Dobrosława Kozłowska

7 miejsce – Katarzyna Gajewska & Maria Irga

 

Mini Formacja Hip Hop do 11 lat 

4 miejsce- 3D3

 

Mini Formacja Hip Hop 12-15 lat 

6 miejsce – 3D1

 

Formacja Hip Hop do 11 lat

4 miejsce - 3D3

5 miejsce - 3D8

6 miejsce - 3D2

 

Formacja Hip Hop 12-15 lat

4 miejsce - 3D1

5 miejsce - 3D4

7 miejsce – 3D5

 

Formacja Hip Hop pow. 15 lat

4 miejsce – 3D67

 

Formacja pow. 30 lat

2 miejsce – 3D MamaDad

 

 

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!!

 

 

 

 

2017-12-09 Wrocławskie Kolędowanie - Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Nie mogło nas zabraknąć.

Wszystkim naszym tancerzom dziękujemy za przybycie, piękne występy, pełną mobilizację. 

Pogoda nie przeszkodziła Wam rozpalić sceny!!!

 

 

 

 

 

Turniej taneczny „Koguci Pazur” w Oławie 

 

Wyniki:

 

Solo Disco do 11 lat

1 miejsce - Maja Koźlik

1 miejsce -Amelia Górecka

2 miejsce - Antosia Kontecka

2 miejsce - Oliwia Zytko

3 miejsce- Marysia Irga

3 miejsce - Amelia Walenciejczyk

3 miejsce - Kasia Gajewska

 

Solo Disco 12-15 lat

1 miejsce - Ola „ Cola” Nehring 

2 miejsce - Ewa Świętuch

4 miejsce - Weronika Mikuśkiewicz

6 miejsce - Ola Figiel

 

Duety Disco do 11 lat

1 miejsce - Marysia Irga/Amelia Górecka

1 miejsce - Amelia Walenciejczyk/ Amelia Szymańska

2 miejsce - Tosia Kontecka/ Pola Solarska

2 miejsce - Oliwia Zytko/ Maja Koźlik

3 miejsce - Tamara Włodarz/ Franek Tchórzewski

3 miejsce - Karolina Kaparnik/ Amelia Balcerzak

 

Duety Disco 12-15 lat

1 miejsce- Kasia Gajewska/Milena Waszczak

2 miejsce - Marta Burns/ Mateusz Karkut

3 miejsce - Weronika Mikuskiewicz/Piotr Michalski

3 miejsce - Alicja Jurach/ Ola Figiel

5 miejsce - Klaudia Laszczkowska/ Lila Dubik

 

Solo Hip-Hop do 11 lat

1 miejsce - Tamara Włodarz

2 miejsce - Julia Jakubowska

3 miejsce - Amelia Walenciejczyk

3 miejsce - Franek Tchórzewski

 

Solo Hip-Hop 12-15 lat

4 miejsce - Ola Nehring

5 miejsce- Jakub Michalski

8 miejsce - Ewa Świętuch

 

Duety Hip-Hop do 11 lat 

1 miejsce - Amelia Górecka/ Marta Burns

1 miejsce - Milena Wyglądacz/ Julia Jakubowska

2 miejsce- Kasia Gajewska/ Marysia Irga

2 miejsce- Pola Solarska/ Franek Tchórzewski

3 miejsce - Tamara Włodarz/ Julia Stasik

3 miejsce- Amelia Walenciejczyk/ Amelia Szymańska

3 miejsce- Lena Witek/ Maciej Szachnowski

 

Duety Hip-Hop 12-15 lat

1 miejsce - Julia Szarat/ Klaudia Saluk

2 miejsce - Oliwia Padewska/ Weronika Mikuśkiewicz

3 miejsce - Maja Koźlik/ Milena Waszczak

4 miejsce - Ewa Świętuch/ Maciej Sierański

6 miejsce - Karolina Pokutycka/ Mateusz Karkut

 

 

 

 

Mamy nowy system zapisów na zajęcia.

 

Wchodzimy na adres (skopiuj link): https://3dance.wygodnarezerwacja.pl

 

1. Dla każdego uczestnika zajęć należy utworzyć konto podając dane dziecka i kontakt do rodziców. Nr PESEL i HASŁO będą potrzebne do logowania.

 

2. Akceptujemy regulamin i zaznaczamy, że dane podane w formularzu należą do rodziców.

 

3. Po zalogowaniu dołączamy do swojej grupy wybierając ją z listy.

 

4. Opłata za zajęcia dokonywana będzie przez system PayU

 

5. Na swoim koncie uczestnik zajęć (jego rodzic/opiekun) będzie miał wgląd do obecności na zajęciach, opłat oraz wiadomości od instruktorów.

 

6. W późniejszym terminie udostępniony będzie kalendarz, na którym zaznaczone będą terminy dodatkowych zajęć, turniejów i innych tanecznych wydarzeń.

 

 

 

 

OBÓZ LETNI: Ośrodek „Silesia” Międzybrodzie Bialskie 

01-11.08.2018 grupy - 3D4, 3D5, 3D6, 3D7, MAMADAD

12-22.08.2018 grupy - 3D1, 3D2, 3D3, 3D8, KIDSY

KOSZT 1700 ZŁ (może ulec zmianie)

 

 

 

 

Brzeg Dolny 2017.06.18 Wyniki:

 

Hip-Hop formacje pow. 15 lat:

I miejsce - 3D7 

 

Taniec wolny zespoły pow. 30 lat:

I miejsce - MamaDad "Sekretarki"

 

Show dance zespoły 12-15 lat:

I miejsce - 3D4 "Ptaki"

 

Disco Dance formacje 9-11 lat:

I miejsce - 3D3

 

Disco dance małe grupy 12-15 lat:

I miejsce - 3D4

 

Disco dance formacje 12-15 lat:

I miejsce - 3D1

 

Disco dance małe grupy 9-11 lat:

I miejsce - 3D1

 

Hip-Hop formacje 9-11 lat:

I miejsce - 3D3

 

Disco Dance małe grupy 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D6

 

Hip-Hop małe grupy 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D4

 

Taniec współczesny zespoły pow. 15 lat:

Wyróżnienie - 3D7 "Wiatr"

 

Hip-Hop formacje 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D4

 

Hip-Hop formacje 12-15 lat:

Wyróżnienie - 3D1

 

Hip-Hop solo debiuty do lat 8:

I miejsce - Kacperczyk Zuzanna (3D2)

I miejsce - Romanow Amelia (3D2)

 

Hip-Hop solo 9-11 lat:

II miejsce - Miączyńska Pola (3D3)

III miejsce - Walenciejczyk Amelia (3D8)

IV miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

V miejsce - Gajewska Katarzyna (3D1)

VI miejsce - Burns Marta (3D1)

 

Hip-Hop solo 12-15 lat:

IV miejsce - Jakub Michalski (3D6)

 

Hip-Hop duety debiuty 9-11 lat:

I miejsce - Pytko Aleksandra & Rogowiec Zuzanna (3D3)

 

Hip-Hop Duety 9-11 lat:

I miejsce - Komicz Klara & Górecka Amelia (3D1)

II miejsce - Wyglądacz Milena & Jakubowska Julia (3D3)

III miejsce - Koźlik Maja & Opalińska Hanna (3D1)

IV miejsce - Gajewska katarzyna & Irga Marysia (3D1)

V miejsce - Solarka Pola & Tchórzewski Franek (3D3)

VI miejsce - Włodarz Tamara & Miączyńska Pola (3D3)

VII miejsce - Kontecka Antonina & Sremcevic Sarah (3D3) 

 

Hip-Hop duety 12-15 lat:

I miejsce - Sibińska Zuzanna & Michalski Jakub (3D6)

II miejsce - Sremcevic Sarah & Nehring Aleksandra (3D4)

III miejsce - Sowa Aleksandra & Kozłowska Dobrusia (3D4)

IV miejsce - Klimczak Weronika & Synowiec Aleksandra (3D4)

V miejsce - Mikuskiewicz Weronika & Kwiatkowska Alicja (3D5/3D6)

VI miejsce - Furdzik Julia & Białas Julia (3D5)

 

Disco solo do lat 8 debiuty:

I miejsce - Marta Michalska (3D2)

I miejsce - Lena Witek (3D8)

II miejsce - Franek Kozik (3D2)

II miejsce - Amelia Romanow (3D2)

II miejsce - Zuzanna Kacperczyk (3D2)

 

Disco solo debiuty 9-11 lat:

I miejsce - Agata Łakota (3D2)

I miejsce - Amelia Walenciejczyk (3D8)

I miejsce - Milena Wyglądacz (3D3)

I miejsce - Wiktoria Ciepielowska (3D3)

II miejsce - Franek Tchórzewski (3D3)

II miejsce - Amelia Sibińska (3D5)

II miejsce - Katarzyna Zalewska (3D2)

 

Disco solo 9-11 lat:

I miejsce - Katarzyna Gajewska (3D1)

II miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

III miejsce - Pola Miączyńska (3D3)

IV miejsce - Amelia Górecka (3D1)

V miejsce - Antosia Kontecka (3D3)

 

Disco Solo 12-15 lat:

I miejsce - Weronika Mikuskiewicz (3D5)

II miejsce - Ewa Świetuch (3D5)

III miejsce - Nikola Bujek (3D6)

IV miejsce - Aleksandra Synowiec (3D4)

V miejsce - Milena Waszczak (3D1)

VI miejsce - Aleksandra Nehring (3D4)

IX miejsce - Alicja Kwiatkowska (3D6)

 

Disco duety 9-11 lat debiuty:

I miejsce - Lena Witek & Amelia Walenciejczyk (3D8)

II miejsce - Agata Łakota & Katarzyna Zalewska (3D2)

II miejsce - Amelia Sibińska & Filip Rojewski

 

Disco duety 9-11 lat:

I miejsce - Oliwia Zytko & Maja Koźlik (3D1)

II miejsce - Amelia Górecka & Marysia Irga (3D1)

III miejsce - Pola Miączyńska & Pola Solarska (3D3)

IV miejsce - Lisa Sremcevic & Julia Jakubowska (3D3)

 

Disco duety 12-15 lat:

I miejsce - Weronika Klimczak & Aleksandra Synowiec (3D4)

II miejsce - Katarzyna Gajewska & Milena Waszczak (3D1)

III miejsce - Zuzanna Sibińska & Nikola Bujek (3D6)

IV miejsce - Marta Burns & Mateusz Karkut (3D1)

V miejsce - Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (3D6)

VI miejsce - Weronika Mikuśkiewicz & Piotr Michalski (3D5)

 

 

 

 

03.06.2017r. odbył się turniej we Wrocławiu w tzw. SKIBIE.

I miejsce Hip-Hop 15-30 lat Formacja 3D7

I miejsce Taniec Współczesny 15-30 lat Formacja 3D7 ("Wiatr")

II miejsce Show Dance 30+ Formacja 3D-MAMADAD

 

 

 

 

Disco Dance Solo Mistrzowie

 

Do 11 lat:

I miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

III miejsce - Katarzyna Gajewska (3D1)

V miejsce - Marysia Irga (3D1)

VII miejsce - Amelia Górecka (3D1)

 

12-15 lat:

III miejsce - Aleksandra Nehring (3D4)

IV miejsce - Alicja Kwiatkowska (3D6)

V miejsce - Aleksandra Synowiec (3D4)

 

 

Disco Dance Solo Debiuty

 

Do 8 lat:

II miejsce - Lena Witek (3D8)

III miejsce - Jan Zytko (3D2)

IV miejsce - Zuzanna Kacperczyk (3D2)

V miejsce - Amelia Romanow (3D2)

VI miejsce - Marta Michalska (3D2)

VII miejsce - Franek Kozik (3D2)

 

9-11 lat:

IV miejsce - Amelia Walenciejczyk (3D8)

VI miejsce - Wiktoria Ciepielowska (3D3)

 

12-15 lat:

V miejsce - Mateusz Karkut (3D1)

VII miejsce - Natalia Paczyńska (3D4)

 

 

Disco Dance Duety Mistrzowie

 

Do 11 lat:

II miejsce - Oliwia Zytko & Maja Koźlik (3D1)

IV miejsce - Maria Irga & Amelia Górecka (3D1)

 

12-15 lat:

II miejsce - Aleksandra Synowiec & Weronika Klimczak (3D4)

III miejsce - Nina Rojewska & Wiktoria Wróblewska (3D6)

IV miejsce - Milena Waszczak & Katarzyna Gajewska (3D1)

V miejsce - Nikola Bujek & Zuzanna Sibińska (3D6)

VI miejsce - Marta Burns & Mateusz Karkut (3D1)

VII miejsce - Weronika Mikuskiewicz & Piotr Michalski (3D5)

 

 

Disco Dance Duety Debiuty

 

Do 8 lat:

I miejsce - Zuzanna Kacperczyk & Franek Kozik (3D2)

II miejsce - Jan Zytko & Amelia Romanow (3D2)

 

Do 11 lat:

I miejsce - Lena Witek & Amelia Walenciejczyk (3D8)

II miejsce - Katarzyna Zalewska & Agata Łakota (3D2)

III miejsce - Filip Rojewski & Amelia Sibińska

 

 

Disco Dance Mini Formacje

 

Do 11 lat:

I miejsce - 3D1

 

12-15 lat:

I miejsce - 3D6

II miejsce - 3D4 MINI

IV miejsce - 3D4 

 

 

Disco Dance Formacje

 

12-15 lat:

II miejsce - 3D5

III miejsce - 3D1

 

 

Show Solo

 

12-15 lat:

 

VI miejsce - Aleksandra Figiel (3D4)

VII miejsce - Zuzanna Szwarc (3D4)

 

 

Jazz Duet

 

Pow. 15 lat:

 

II miejsce - Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (3D7)

III miejsce - Nikola Jaworska & Ewa Michalak (3D7)

 

 

Show Formacje

 

12-15 lat:

 

II miejsce - 3D4 "Ptaki"

 

 

Hip-Hop Solo Mistrzowie

 

Do 8 lat:

III miejsce - Maciej Szachnowski (3D8)

 

Do 11 lat:

I miejsce - Tamara Włodarz (3D3)

II miejsce - Amelia Walenciejczyk (3D8)

III miejsce - Oliwia Zytko (3D1)

IV miejsce - Franek Tchórzewski (3D3)

 

12-15 lat:

III miejsce - Aleksandra nehring (3D4)

 

 

Hip-Hop Solo Debiuty

 

Do 8 lat:

II miejsce - Amelia Romanow (3D2)

III miejsce - Zuzanna Kacperczyk (3D2)

 

9-11 lat:

IV miejsce - Lila Dubik

 

 

Hip-Hop Duety Mistrzowie

 

Do 8 lat:

I miejsce - Lena Witek & Maciej Szachnowski (3D8)

 

Do 11 lat:

I miejsce - Pola Solarska & Franek Tchórzewski (3D3)

III miejsce - Marysia Irga & Katarzyna Gajewska (3D1)

IV miejsce - Maja Koźlik & Hanna Opalińska (3D1)

 

12-15 lat:

III miejsce - Zuzanna Sibińska & Jakub Michalski (3D6)

IV miejsce - Aleksandra Sowa & Dobrusia Kozłowska (3D4)

V miejsce - Aleksandra Nehring & Sarah Sremcevic (3D4)

 

Pow. 15 lat:

III miejsce - Joanna Mielniczuk & Natalia Felsztyńska (3D7)

 

 

Hip-Hop Duety Debiuty

 

Do 11 lat:

I miejsce - Zuzanna Kacperczyk & Franek Kozik (3D2)

 

 

Hip-Hop Mini Formacje

 

12-15 lat:

 

II miejsce - 3D4

III miejsce - 3D5

 

 

Hip-Hop Formacje

 

Do 11 lat:

II miejsce - 3D2

 

12-15 lat:

III miejsce  - 3D6

IV miejsce - 3D5

V miejsce - 3D4

VI miejsce - 3D1

 

 

 

 

 

29.04.2017r. Branice. Wyniki.

 

Disco:

I miejsce - Formacja 3D8

I miejsce - Formacja 3D1

I miejsce - Mini Formacja 3D1

 

Hip-Hop:

III miejsce - Formacja 3D1

III miejsce - Formacja 3D8

 

 

 

 

Brzeg:

I miejsce: MamaDad (pow. 30 lat)

I miejsce: Franek Tchórzewski & Pola Solarska (Duet do 11 lat Hip-Hop 3D3)

I miejsce: Aleksandra Sowa & Dobrusia Kozłowska (Duet do 11 lat Hip-Hop 3D4)

 

II miejsce: Pola Miączyńska & Pola Solarska (Duet do 11 lat Disco 3D3)

II miejsce: Aleksandra Figiel & Alicja Jurach (Duet 12-15 lat Disco 3D4)

II miejsce: Aleksandra Figiel & Zuzanna Szwarc (Duet 12-15 lat Hip-Hop 3D4)

 

III miejsce: Formacja 3D3 (7-11 lat Disco)

 

Wyróżnienie: Milena Wyglądacz & Julia Jakubowska (Duet do 11 lat Hip-Hop 3D3)

Wyróżnienie: Aleksandra Nehring & Sarah Sremcevic (Duet 12-15 lat Hip-Hop 3D4)

Wyróżnienie: Formacja 3D2 (do 11 lat Hip-Hop)

Wyróżnienie: Formacja 3D5 (12-15 lat Disco)

 

Złotoryja:

IV miejsce: Lena Witek & Maciej Szachnowski (Duet 8-11 lat Hip-Hop 3D8)

IV miejsce: Dawid Szuber (Solo 12-15 lat Hip-Hop 3D1)

IV miejsce: Formacja 3D6 (Hip-Hop)

 

V miejsce: Amelia Górecka & Maria Irga (Duet 8-11 lat Disco 3D1)

V miejsce: Formacja 3D1 (Hip-Hop)

 

VI miejsce: Maciej Szachnowski (Solo 8-11 lat Hip-Hop 3D8)

VI miejsce: Oliwia Zytko & Maja Koźlik (Duet 8-11 lat Disco 3D1)

VI miejsce: Jakub Michalski (Solo 12-15 lat Hip-Hop 3D6)

 

VII miejsce: Nina Rojewska (Solo 12-15 lat Hip-Hop 3D6)

 

 

 

 

Festiwal Tańca Comania 26.03.2017r.

Wyniki:

 

I miejsce: 3D-Kids (Disco Formacje do 8 lat) 

I miejsce: 3D-3 (Disco Formacje 9-11 lat)

I miejsce: 3D-1 (Hip-Hop Formacje 9-11 lat)

I miejsce: 3D-6 (Hip-Hop Formacje 12-15 lat)

I miejsce: 3D-1 (Mini-Formacja 9-11 lat)

 

II miejsce: 3D-1 (Disco Formacje 12-15 lat)

II miejsce: 3D-6 (Disco Formacje 12-15 lat)

II miejsce: 3D-2 (Hip-Hop Formacje 9-11 lat)

II miejsce: 3D-8 (Hip-Hop Formacje 9-11 lat)

II miejsce: 3D-MamaDad (Taniec Wolny Formacje pow. 30 lat)

II miejsce: 3D-4 (Disco Mini-Formacje 12-15 lat)

II miejsce: 3D-6 (Disco Mini-Formacje 12-15 lat)

II miejsce: 3D-5 (Hip-Hop Mini-Formacje 12-15 lat)

 

III miejsce: 3D-7 (Hip-Hop Formacje pow. 15 lat)

III miejsce: 3D-4 "Ptaki" (Show Dance Formacje 12-15 lat)

III miejsce: 3D-7 (Taniec Współczesny Formacje pow. 15 lat)

III miejsce: 3D-4-Mini (Disco Mini-Formacje 12-15 lat)

 

Gratulujemy ogromnych sukcesów, ale przede wszystkim wspaniałych 

wykonów. 

 

 

 

 

 

3Dance po raz pierwszy wziął udział w Mistrzostwach w 2014r. Od początku byliśmy "na fali".

Czytaj więcej...
Thursday the 19th. .