SZKOŁA TAŃCA 3Dance

2019-07-29 10:43:04 Oleśnica - "Top Trendy"


1 miejsce- 3Dkids 1 Kotki Psotki Art do 8 lat

1 miejsce- 3D3 Formacja DD do 11 lat

1 miejsce- 3D1 Mini Formacja DD 12-15 lat

1 miejsce- 3D4 Formacja DD 12-15 lat

1 miejsce- 3D3 Formacja HH do 11 lat

1 miejsce- 3D6 Formacja Disco Show 12-15

1 miejsce- Oliwia Zytko Solo DD 12-15

1 miejsce- Maja Koźlik/Oliwia Zytko Duet DD 12-15 lat

1 miejsce- Martyna Sowa Solo Disco Dance do 8 lat

1 miejsce- Martyna Sowa/Ola Goraczek Duet DD do 8 lat

1 miejsce- Aleksandra Nehring Solo Jazz 12-15 lat

1 miejsce- Emilia Górska Solo HH do 8 lat

1 miejsce-Tamara Włodarz/Franek Tchórzewski Duet HH do 11 lat

1 miejsce- Zuzanna Zakrzewska Solo DD Debiuty do 11 

1 miejsce- Nikole Pięta Solo DD Debiuty 12-15 lat

1 miejsce- Nikole Pawłowski/Zosia Kozłowska Duet Balet 12-15 lat

2 miejsce- 3D3 Mini Formacja HH do 11 lat

2 miejsce- 3D4 Formacja HH 12-15

2 miejsce- Jagoda Przechewka/Marta Michalska Duet DD do 11 lat

2 miejsce- 3D4 Mini Formacja DD

2 miejsce- Kalina Miączyńska/Maja Gutowska Duet DD 

2 miejsce- Mateusz Karkut Solo DD 12-15 lat

2 miejsce- Oliwia Zytko Solo Show Dance 12-15 lat

2 miejsce- Jagoda Przechewka solo DD do 11 lat

2 miejsce- 3D7 Formacja Jazz pow. 15 lat

2 miejsce- 3Dkids 2 Formacja Disco Dance do 8 lat

2 miejsce- Hanna Smolarczyk/Lena Masztalerz Duet

2 miejsce- Asia Mielniczuk/Natalia Felsztyńska Duet HH pow.15 lat

3 miejsce- Marta Burns Solo Show Dance 12-15 lat

3 miejsce- Kasia Gajewska/Mateusz Karkut Duet DD 

12-15 lat

3 miejsce- Marta Burns Solo DD 12-15 lat

3 miejsce- Antosia Kontecka Solo Jazz 12-15 lat

3 miejsce- Asia Mielniczuk Solo Jazz pow.15 lat

3 miejsce- Tamara Włodarz Solo HH do 11 lat

3 miejsce- Olga Ślęzak/Maciek Szchnowski Duet HH 

3 miejsce- 3Dkids1 Formacja Disco Dance do 8 lat

3 miejsce- Lena Zmarzła/Ola Mikulska Duet DD do lat 8

3 miejsce- Dorota Stolaś Solo DD do 11 lat

3 miejsce- Tamara Włodarz/Franek Tchórzewski Duet DD do 11 lat

3 miejsce- Ola Sowa/Dobrusia Kozłowska Duet Hh 12-15

3 miejsce- Sarah Sremcevic Solo HH pow.15 lat 


4 miejsce- Maja Koźlik Solo DD 12-15 lat

4 miejsce- Dorota Stolaś/Julia Stasik Duet DD do 11 lat

4 miejsce-Franek Tchórzewski Solo HH do 11 lat

4 miejsce- Tosia Kontecka/Pola Miączyńska Duet DD

12-15 lat

4 miejsce- Julia Jakubowska/Amelia Walenciejczyk Duet Hh 12-15 lat

4 miejsce- 3D7 Formacja HH pow.15 lat

5 miejsce- Maja Koźlik Solo Jazz 12-15 lat

5 miejsce- Aleksandra Nehring solo Taniec Współczesny

5 miejsce- Maciej Szachnowski Solo HH do 11 lat

5 miejsce- Marta Michalska Solo DD do 11 lat

5 miejsce- Antosia Kontecka Solo DD 12-15 lat

5 miejsce- Lisa Sremcevic/Amelia Walenciejczyk Duet DD 12-15 lat

5 miejsce- Aleksandra Nehring Solo HH 12-15 lat

5 miejsce- Amelia Sibińska/Amelia Górska Duet Hh 12-15 lat

6 miejsce- Lisa Sremcevic Solo Jazz 12-15 lat

6 miejsce- 3D6 Formacja HH

6 miejsce- Marta Burns/Dawid Szuber Duet DD 12-15 lat

6 miejsce- Pola Miączyńska Solo DD 12-15 lat

6 miejsce- Marta Michalska Solo Show do 11 lat

7 miejsce- Kasia Gajewska Solo DD 12-15 lat

7 miejsce- Amelia Szymańska Solo DD do 11 lat

7 miejsce- Jagoda Przechewka Solo HH do 11 lat

7 miejsce- Ola Figiel/Ala Jurach Duet DD 12-15 lat

8 miejsce- Natalia Kotarska Solo Show do 11 lat

8 miejsce- Maria Skorupa solo Taniec Współczesny

8 miejsce- Pola Miączyńska Solo Jazz 12-15 lat